Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves hölgyek/urak, őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek/urak, őszintén miben nyílvánul meg, hogy Szereted a párodat?

Figyelt kérdés

Kérlek gondoljátok át, ne írjatok elhamarkodottan.

Van időm.

Fejtsétek ki bőven, 1000karakterben.


Ez nagyon fontos lenne nekem. Köszönöm



2018. aug. 31. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
te nagyon fárasztó vagy,max 10 karaktert irunk.
2018. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért is lenne fontos neked? Ha ezt ki tudod fejteni három értelmes mondatban, akkor én szívesen válaszolok. Így viszont egyáltalán nem értem, miért lenne ez olyan iszonyúan fontos neked.
2018. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van időm akkor nagyon átgondoltan írom meg. Május 1-re kész is lesz.
2018. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 peca1000 ***** válasza:

Beengedem a lakásba, köszönök neki, nem verem meg :)


Viccet félretéve: mikor nézzük a TV-t, akkor simogatom, maszírozom stb.


A romantikus szavak ideje már lejárt nálunk :)

2018. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csöndbe maradok , és hagyom tvzni , sörözni.
2018. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Képes vagyok félretenni a saját önös érdekeimet azért,hogy neki jó legyen. Azt akarom,hogy boldog legyen és minden rendben legyen vele,akkor is,ha nem mellettem lesz az. A gondolatát se viselem el,hogy valami nagyon rossz dolog történjen vele az életben. Támogatom,és mellete állok mindenben,ami neki fontos.
2018. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bármit megteszek neki :-)
2018. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

- magam elé helyezem őt mindenben szinte

- szívesen főzök, sütök rá

- imádok összebújva beszélgetni vele este a sötétben, akár órákon keresztül, vagy éjszaka hozzá simulni

- szeretem a hangját, a pillantásába még 2,5 év után is beleborzongok, a csókjába, érintésébe szintúgy, a szex sohasem "nyűg" vele

- a legjobb dolog mellette ébredni, csókkal kelteni, mielőtt az ébresztő megszólalna mellette

- szeretem a vicceit, hogy okos, gyorsan vág az esze, 100%-ig megbízhatok benne, mert tudom, ő nem árul el - ezeket szavakkal is kifejezem neki :)

- követem a 2800 m magasban lengő függőhídon is (tériszony), valamint a templomtoronyba, (rettegek a harangoktól), hogy együtt nézhessük a tájat onnan fentről

...


De ezek olyan természetes dolgok, egy percig nem gondolkozom, hogy megtegyem-e, hanem ha kéri, akkor megyek vele, sütök palacsintát.


Ám ő is rengeteg mindent megtesz értem :)


29n

2018. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


- ha elmsétálok mellette, megsimogatom, adok egy puszit, csókot neki

- odaadom neki az utolsó szelet sütit (ahogyan máskor ő az utolsó kocka csokit)

- megfelezem vele a sört, ha csak egy van

- ha kéri, megmasszírozom, segítek neki a német tanulásban , lefordítom, ha valamit nem ért

- nem hisztizek, meg veszekedek hülyeségeken

2018. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

-Áldozatokat hozok érte,pl lemondom a programjaimat,azért hogy találkozhassunk mert ő helyhez van kötve,és nem tudna eljönni.

-Gondoskodok róla,főzök neki ebédet,kávét,hozok neki csokit,meglepetésből

-Kitakarítok nála,ha tudom hogy sok a munkája és nem érne rá

-Ha szomorú vagyok,vagy épp kicsit összevitáztunk,és rossz kedve van,akkor is meghallgatom,megnyugtatom,segítek neki megoldást találni,mellé állok.

-Hozzábújok,ölelgetem,simogatom miközben a mindennapi teendőinket végezzük.

-Ünnepekre,születésnapra mindig személyes ajándékkal lepem meg,aminek tudom hogy nagyon nagyon fog örülni.

-Akkor is elmegyek vele szórakozni ha épp nincs kedvem,mert látom rajta hogy ő már nagyon várja,és boldoggá tenné.

- Ha büszkén meséli hogy mit csinált,megdicsérem,meghallgatom,és büszke vagyok rá hogy milyen ügyes,és ezt éreztetem is vele.

-Nap mint nap elmondom neki hogy mennyire okos,szép és mennyire felnézek rá.

-Ha nem találkozunk napokig,mindig meglepem erotikus képekkel,videókkal,csini fehérneműkkel meg ilyesmi,mert ennek nagyon szokott örülni.

-Ha épp nincs pénze mert késik a fizetés vagy nagyobb kiadása volt,mindig adok neki kölcsön,de nem szoktam visszakérni.

-Amikor beteg,ápolom.

-Megsimogatom,megmasszírozom,ha látom hogy fáradt vagy ideges.(Vagy máshogy kényeztetem)

...ilyesmik :D

2018. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!