Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kerestétek már meg hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerestétek már meg hosszabb idő után egy korábbi szerelmeteket, akivel annak idején valamiért nem jött össze a dolog (pl. valamelyikőtök v. mindkettőtök foglalt volt)? Ha igen, mennyi idő után, és mi lett belőle?

Figyelt kérdés

2018. szept. 8. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Minek? Ne álmodozz, szállj le a földre.
2018. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1

Nem kell oltani, van, aki így házasodott, több évig vártak egymásra felváltva a párjával míg végül összejöttek. Hasonló sztorik érdekelnének... Ha vannak...

2018. szept. 8. 23:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Léteznek ilyenek, de itt csak leoltást fogsz kapni.
2018. szept. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nos...igen. Több mint 15 évre elveszítettük egymást a középiskola óta, nem tartottuk a kapcsolatot, és megtalálni is lehetetlenség volt. Végül sikerrel jártam ugyan, 18 évvel az első találkozásunk után újból találkoztam vele. És tudod mit mondott? Igen, pontosan azt...

Mással viszont nem vagyok hajlandó összejönni. Ha ővele nem lehetek együtt, mással se leszek.

2018. szept. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi számít hosszabb időnek :)
2018. szept. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tovább lépni jó volt, hogy írtam neki.

Válaszra sem méltatott.

Tényleg szerettem, és nagyon sajnálom, hogy nem lehettünk együtt.


Ez van. Már nem várom, hogy egyszer csak megjelenik mint szőke hercegem fehér lovon.

2018. szept. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Korabbi szerelmem aki esetleg foglalt volt? Tehat tini platoi szerelemre gondolsz? :D
2018. szept. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Bármilyen régi szerelemre (hónapok, évek, évtizedek távlatából is... ).

2018. szept. 9. 11:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Én pont ezen agyalok.
2018. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9:ne agyalj rajta. Egy lezárás kapsz, vagy esélyt. Így marad ?
2018. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!