Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi lnagyon odavan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi lnagyon odavan egy nőért, mi az, amitől teljesen kiábrándulna belőle?

Figyelt kérdés
Plátói érzelmekről beszélünk. Vagyis nincs együtt a nővel, de anniyt lehet tudni, hogy évek óta nagyon tetszik neki, kb istennőnek tartja. Erről a nőről annyit kell még tudni, hogy eléggé megkapó jelenség, jól néz ki, meg nagyon intelligens is, és nem igazán kell neki a pasi. Viszont időnként szerintem elég kiábrándítóam viselkedik, bulikban teljesen szétüti magát, közönséges, vihog, hülyeségeket pofázik, és mászik erre a pasira akit idegesít ez. Én legalábbis külső szemlélőként ennyit látok. Mégis, amíg ez a csaj a színen van, én nem szeretnék kezdeni ezzel a pasival,pedig amúgy nagyon tetszik. Mit tegyek?
2018. szept. 12. 21:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pedig ha finoman felhívnád magadra a figyelmet lehet már nem is lenne opció a nőci.
2018. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem erről szólt a kérdés. Én ehhez a csajhoz képest egy szürkeegér vagyok. És azt sem nagyon vágom, hogy mi van köztük. Ő csak feltűnő csajokkal mutatkozik, és ő pont ilyen.
2018. szept. 12. 21:06
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk ha a csajt meghúzná a pasi apja, az kiábrándító lenne.
2018. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

A személyes tapasztalatom az, hogy amelyik férfi odáig volt értem, az előtt viselkedhettem bármilyen égőn, lehettem bármekkora idióta pi csa, nem érdekelte. Szóval esélytelen a dolog, hogy kiábránduljon szerintem ha ennyire oda van.


Próbálkozz be nála esetleg.

2018. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Az egész kérdésed egy érdekesség:)


A fazon oda van egy nőért, akkor neked mi keresnivalód lenne mellette ill. mit akarsz tőle, hiszen ha akart volna a pasi, már ott lenne veled? Erre most itt segítséget kérsz arra, hogy a lányt hogy tud félre tenni az útból.


Nem éppen egy egyenes jellemre mutat ez, pedig te próbálod leírni mások előtt a nőt..

2018. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

5+


A 4-eske meg veled egyforma "jellembajnok".

2018. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt róluk fordítva is érzem...nagyon durva a srác, főleg, ha bulizik, csajnak meg szeme se rebben. De mégsincsenek együtt. Ez azért árulkodó, nem? Csak bulikon kavarnak.
2018. szept. 12. 21:15
 8/22 A kérdező kommentje:
Mióta szól a szerelem az egyenes jellemről? Vicces vagy, vagy nagyon naiv :)
2018. szept. 12. 21:16
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

7 Nekem nem kéne olyan férfi akire más nő nyomul, az meg hagyja. Már ne haragudj, de ennél-mint amit próbálsz művelni- kicsit többre kéne magad tartani.

Hol marad a tartásod? a bűszkeséged? Akit vinni lehet, azt vigyék?


Sosem kellett olyan férfi aki könnyen vihető. Mert gyengék, és bármikor elcsábíthatóak.. Akarsz idegeskedni, meg rágni a kefét, hogy éppen milyen nemi bajt szed össze? meg hány ex rohangál utánad? meg éppen hány hozzád hasonló nőci nézi ki? Ne akarj beállni a sorba soha.


Tartsd magad többre, azért vagy nő.

2018. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
8 A világ leggyengébb láncszemei azok az emberek akik azt a szlogent használják, hogy: háborúban szerelemben minden megengedett. És mindig buknak az ilyen emberek.
2018. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!