Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogy állítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy állítsam meg?

Figyelt kérdés
Férjem 50 et töltötte. Mostanában viberen és smsen irogat neki egy jóval fiatalabb nő. Dícsérgeti és találkozóra hívaja. Férjem ugyan visszautasította, de látom hogy olvasgassa az üzeneteit és nem tiltja le. Illetve tiltotta mert kértem, de most feloldotta. Én korábban megcsaltam többször, de megbocsátott. Hogy rázzam le a csajt? Kértem, hogy jelentse fel. Mi a véleményetek?

2018. szept. 12. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Èn a helyébe meg..ugnám.

Érezd milyen mikor.megcsalnak :D

2018. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Hagy olvasgassa szegény pára:D Mi a problémád?:D nő létemre simán hagynám:) nem is értelek:DD


* Kértem, hogy jelentse fel.


Te ilyen elmebelileg beteg feljelentgetős egyed vagy?:D

2018. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Ki mint vet, úgy arat.
2018. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A változatosság alapszükséglet. Ha sajnálod a férjedtől, hogy dugjon egy jót egy másik nővel, akkor te sosem szeretted. Hazugság volt minden. Az teljesen lényegtelen, hogy te is voltál mással, nem releváns a mostani ügy mérlegelése szempontjából.
2018. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként te is kiélvezted mással a szexet anno, szerintem *lye lenne ezek után hűséges maradni... Már ha amúgy megdugná a nőt.


De ha te is így döntöttél anno, akkor tőle miért vonnád meg ezt most? Ez is csak szex.


Btw a lerázás nem a te dolgod, ahogy anno a te kanod lerázása sem a férjedé, hanem a tiéd lett volna...


Ergo te soha a büdös életben nem fogod tudni lerázni, mert nem rajtad lóg. A férjed pedig tudná ezt titkolni is előtted, ha akrná, niylván te sem vagy ennyire *lye, hogy ezt ne tudd... Gondolom ezzel kicsit direkt is idegesíteni akar most, talán hogy tudd, milyen amikor a másik oldalon vagy. (Máskülönben ha csak megcsalni akarna, már a nőről sem tudnál eleve ;) )

2018. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezekszerint caak nem akar megcsalni.... Akkor is, hogy képzeli ez a kis liba, higy csak úgy udvarolgat neki, mikor tudja, higy vagyok.
2018. szept. 13. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:

A legkevesebb hogy hagyod, hogy ő is élvezzen mással egy nagyot!

És ha utat adsz ennek, talán el sem veszted!

De ha kikacsint, és bújdosnia kell, válás lesz a vége!

Légy kegyes hozzá, és Mondd meg, hogy élvezze ki a kapuzárás előtti dolgokat!

Ez csak így lenne korrekt!

2018. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Ez normális? Máshol is ez megy? Aztán meg lelép a kiscsajjal..
2018. szept. 13. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, te sem léptélt le.. ;D
2018. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!