Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valakibe beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakibe beleszeretni ismerkedéskor? Ezért nem voltam szerelmes évek óta?

Figyelt kérdés

Legutóbb 20 évesen voltam szerelmes, akkor egy egyetemi csoporttársamba, akivel össze is jöttünk két évre. Előtte tizenévesen két osztálytársamba (nem egy időben), akik közül egyikkel volt valami. Ezen kívül két szexkapcsolatom volt még az életben, de ott nem volt sok érzelem részemről. És visszatérve beléjük még azelőtt belezúgtam, hogy jól megismertük volna egymást. A külsejük is tetszett és a viselkedésük és volt olyan, hogy egész órán őket bámultam és fantáziáltam mielőtt lett bármi. Szóval szerelmes voltam beléjük mielőtt igazán megismertem őket beszélgetésen keresztül. De úgy, hogy állandóan rá gondoltam, szinte már fájt, szóval a szokásos nagybetűs érzés.


Suliban/munkában aztán valahogy nem lett később ilyen ember és ahogy ismerkedtem az évek alatt, elég sok férfi próbálkozott, de valahogy még több randi után sem éreztem semmit és a két szexkapcsolatot kivéve elég hamar megszakadtak a dolgok. Nem tartom magam válogatósnak, csak az érzésre várok, de az valahogy nem jött az utóbbi években. Vagy ennyi idő még normális?


25/L


2018. szept. 22. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Gratulálok! "Szóval szerelmes voltam beléjük mielőtt igazán megismertem őket beszélgetésen keresztül." Jól átverted magadat. Te nem a két fiatalemberbe, hanem a fejecskédben róluk kialakított képbe lettél szerelmes. Természetes, hogy szétmentetek, hiszen a valóság és a kép nem egyezett. Ha boldogtalan akarsz lenni, csak így tovább.
2018. szept. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szerelem érzés magától jön, nem lehet elõidézni. Általában nem ismerkedéskor szeretünk bele komolyabban valakibe, hanem amikor közelebb kerültünk hozzá és elmélyült a kapcsolat... legalábbis az éretlen, naív emberekre jellemzõ, hogy beleszeretnek valakibe, akit nem is ismernek annyira.

Lehet, hogy csalódtál és nem tudod, hogy hogyan kezeld a kapcsolatokat (mert csak álmodozol róluk, ennyit teszel), talán ezért nem tudsz viszonyulni.

Nem tudom miféle érzésre vársz, de szerintem elég fura, hogy így éled meg a szerelmet s a kapcsolatokat, hogy álmodozol s fantáziálsz, mint egy kis tinédzser, ez elég éretlen gyerekes jellemre vall. Lehet, hogy érzelmileg nem vagy egy szinten a legtöbb korosztályodban lévõ férfival, nem ártana fejlõdni és érettebbé válni.

2018. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!