Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok hozzá ha visszaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Mit szólnátok hozzá ha visszajönnének, azok a régi szép idők, amikor a szülők választottak feleséget a fiaiknak? Szerintem sokkal normálisabban alakulnának a párkapcsolatok. Lehet hogy hiányzik az akkori moralitás és szigor.

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Akkor talán neked is jutna valaki.

Lődd be magad keleti irányba, mert van, ahol élnek ilyen szokások a mai napig.

2018. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Kérd meg anyukádat, hogy kerítsen neked feleséget. ..

Egyébként régen is volt olyan, hogy le volt rendezve minden, de a nő mégse ment bele.

Illetve olyan is, hogy bár megházasodtak kényszerből, szeretőt tartottak, amolyan nyílt titokként.

Nekem nem hiányzik ez a dolog. Lehet, hogy így kicsit nehezebb, és többet csalódik az ember, de én akarok erről dönteni.

2018. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Szigornak tényleg hívhatjuk, bár én inkább erőszaknak mondanám. De mégis mi abban a morális, hogy két embert erőszakkal együttélésre bírnak?


Kíváncsi vagyok te mit szólnál, hogyha a szüleid hozzáadtak volna egy 100 kilós, trampli, hisztériás bányarémhez.

2018. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Ha jól tudom, akkor nem a szülők a fiaiknak, hanem mindkét nem szülei a fiaiknak.

Ha Te visszasírod azokat az időket, amikor csak az számított, mennyi hozományt tudsz letenni egy nőért az asztalra, akkor szerintem elég alacsonyak lehetnek az igényeid érzelmi és intellektuális szinten.

2018. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4-es,azt a nagy érzelmi szintet,ma is a vagyon határozza meg.
2018. okt. 6. 19:30
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Most is a szülők nyakig vannak a házasságokban ezért van ennyi válás.. Tudod kinek kéne kényszer..
2018. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Sok értelme nem lenne, ha kényszerből van valaki veled az nem olyan jó buli szerintem, ráadásul te sem választhatnál, ki tudja kit adnának hozzád, elég kevés esély van rá, hogy olyat aki bejönne neked kívül, belül.
2018. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Az a szar amikor vkivel még kényszerből se lenne egy nő..
2018. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Nincs az a lányos apa, aki egy lúzert választana a madárkájának,azt ugye tudod? Neked kellene eltartani és lehet hogy egy bányarém.....hehehe.
2018. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Arisztokrata család sarja lennék és hasonló körökből kéretnék feleséget.
2018. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!