Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha már nem hiszek az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha már nem hiszek az igaz szerelembe?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve ért véget azzal kire azt tudtam mondani hogy ő az igazi. Azóta nem volt már több olyan. Már nem hiszem hogy megtalálom azt kire azt mondanám hogy ő az igazi. Akit úgy teljes szívemből szeressek.


Már megbékéltem azzal hogy ő nincs nekem. Nem vágyok utána. Nem hiányzik.


F/20


2018. okt. 21. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
De ha hiányzik, vágódsz utána, ismerd el. Nincs ezzel baj. Nagyobb gond, hogy a magyar helyesírás szabályaiban sem hiszel -> szerelemben.
2018. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha egyedül vagy és van szabadidőd, akkor ess neki a helyesírásod helyrepofozásának! A nők is komolyabban vesznek majd, ha az írásod rendben lesz. És nem kell hinni semmilyen szerelembeN. Az csak kémia+biológia, és jön magától, ha arra alkalmas személlyel találkozol.
2018. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Baj. Nem baj,

Nagyon fiatal vagy, leszél még szerelmes ezt garantálom neked.

2018. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez a felnőtt párkapcsolatok rovat, a tini eggyel arrébb. De ha már úgysincs barátnőd, a felszabadult idődet nyugodtan felhasználhatnád a helyesírási szótár olvasgatására.
2018. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyen kijelentéseket tegyél. Most csak egyszerűen távol érzed magad attól, hogy újra azon a szinten legyél valakivel, akivel megvan az összhang. Éljél, barátkozz, sportolj, tedd a dolgaidat kapcsolat nélkül, és közben lehet megismered azt a lányt, akivel működik. A lényeg, hogy ne a negatív eshetetőségben higgy, hanem abban, hogy még előtted van sok minden, akár több szerelem is, de meg fogod találni, akivel boldoggá tehetitek egymást.
2018. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy kisfiam? Úgy írsz mintha öreg lennél és tapasztalt, közben meg azt se tudod még hogy mi az élet meg mit jelent szeretni! Majd 10 év múlva írj ide hogy már nem hiszel az igaz szerelembe, akkor talán helytálló lenne.
2018. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha 20 évesen feladod. A te életed a te felelősséged. Csak azt nem értem, hogy ha nem érdekel egy téma, miért írsz ki róla kérdést? Én sem írok ki kérdést a hangyák nemi életéről, mert tényleg nem érdekel. Akkor te hol hazudsz?
2018. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Negatív hittel negatív jövőt lehet építeni! Luzer gondolkodás.

Minek születtél meg, ha úgyis meghalsz?

2018. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyafizas annyira nem férfias pfffff.
2018. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért remélem, a helyes ragozásban még hiszel("szerelemben") :D
2018. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!