Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, aki igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, aki igazi férfinek tartanak a nők, azoknak elnézik a megcsalást?

Figyelt kérdés
Olyan férfi aki jól néz ki, szinte minden nő szerelembe esik tőle ha meglátja, de belül egy igazi paraszt, és szereti ha van egy kis balhé. (Pl. Amikor a nagyteljesítményű bmw-jével bünteti szegény faros skodást az autópályán, de most csak említettem valamit).
2018. okt. 21. 17:51
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A büntetés itt a büntetőfékezés akart lenni. De szerintem gyerekes.
2018. okt. 21. 17:52
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Látom neked nem nézik el.
2018. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Hisztizz nyugodtan...
2018. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom miért van, de egy biztos, én nem nézek el senkinek megcsalást. Aki nem engem szeret az húzzon el a francba.
2018. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Egy igazi férfi ettől függetlenül nem csalja meg a párját, ha elnéznék neki, ha nem. 😎
2018. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#3


Nem hisztiztem, kérdeztem.

2018. okt. 21. 17:55
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak az igénytelen nők nézik el a megcsalàst, önbecsülés hiànya, kapcsolatfüggőség ...ilyenek miatt.
2018. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Ezt hol hallottad?

Es hogy jon a megcsalashoz a BMW?


Amugy szamomra az igazi ferfi az oszinte, ha mar nem akar velem lenni, akkor szakit, nem jatszik az erzelmeimmel. Ha igazi ferfi..

2018. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, milyen körökben mozogsz, nálam egyik ismerősöm sem nézett el semmiféle megcsalást senkinek. Én alapból nem állok össze olyannal, akit nem tisztelek, nem becsülök, akit nem tartok igazi férfinek, aztán mégis mindenféle másodlagos gondolat nélkül adtam ki az útját annak, aki megcsalt, hiába néztem "igazi férfinek". Mondjuk azóta átfogalmaztam a feltételeket, és így számomra az, aki hűtlen, már alapból nem lehet "igazi férfi", szóval innentől kezdve nincs is kérdés. A férfiasság egyik ismérve, hogy valaki egyenes, őszinte, határozott, és képes beismerni a hibáit. Ha valaki erre nem képes, az nem igazi férfi a szememben, így nem kár érte, vagyis mehet.


(Amikor a szegény faros skodás megy 110-el az autópályán a belső sávban, mert cseszik felgyorsítani a kamiont megelőzni, és mögötte menne a bármilyen autó normálisan 140-el, akkor igenis büntit érdemel, most nem azért. Legyen már tekintettel a környezetére, és vagy ne menjen ki a belső sávba kamionokat előzgetni, vagy lépjen rá a gázra. Nő vagyok, és baromira nincs bmw-m, de csak egy off topic megjegyzés).

2018. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Az én exem jól nézett ki, audija volt és még kib@**tam mint macskát szarni. Na most akkor megcáfoltam a kijelentésed, remélem nem omlik benned össze egy világ..
2018. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!