Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak nekem fontos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fontos, hogy a lány akarjon velem lenni és nem csak "lesz ami lesz" alapon szórakozni velem IS?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a lányok általában több fronton "harcolnak" egyszerre. Engem ez zavar mert ez azt jelenti, hogy nem is engem akar valójában, hanem csak kis szerencsével én vagyok a jelenlegi legjobb választás.

Nekem mindig egyetlen lány tetszik és a többit ignorálom vagy egyáltalán nem közeledek feléjük. Ez túl nagy elvárás a lányoktól? A szerelem később alakul ki?...mert hát az ember nem lehet több emberbe szerelmes egyidőben...vagy igen?


2018. okt. 23. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és sosem udvaroltattam magamnak egyszerre több férfival. Ne általánosíts, kérlek.
2018. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy valódi nőnél, nincs több front. Egy van, de hogy ki az az egy, azt nem fedik fel. Az, meg hogy valaki-valakikkel beszélget, az semmit nem jelent.
2018. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi nem szórakozunk senkivel. csak rövid az idő, szeretnénk megtalálni az igazit :)
2018. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos egy ilyen névtelen kérdésben ahol az átlag lányt szólítom meg, muszáj az általánosítás.

Amúgy nem bántani akartalak. Tudom, hogy a férfiak többsége is ezt csinálja még akkor is ha én nem. A te logikád szerint én most meg kéne sértődjek a saját kérdésem láttán.

2018. okt. 23. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Hol ismerkedsz? Én egyébként ilyenek miatt szeretem jobban azt, hogy valami közös hobbi révén ismerjek meg valakit, akivel több alakul idővel, és a direkt társkeresést csak tartaléknak tartom fenn, mert sose lehet tudni, de nálam az valahogy nem akar jól működni, kényelmesebb nekem a saját megszokott közegem, ott nincs színjátszás, megjátszás, megfelelési kényszer, görcsösség, úgy látok másokat, amilyenek valóban, és engem is úgy látnak, és ha valakivel több alakul, akkor tényleg egymást akarjuk, nem egy kivetített képet.

A szüleimnek egyébként pont bejött a direkt társkeresés, de nekik mázlijuk volt annak idején, hogy rátaláltak így egymásra, emiatt tartom nyitva én is azt a kaput, mert úgy is lehet, de nem érzem otthonosan magam abban annyira, mint a hobbijaimban, és az azokon keresztül megismerhető emberek között.

2018. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És mennyire szoktátok játszani az elérhetetlent?

25 év felett nők véleménye éerdekelne.

2018. okt. 23. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:

30 is elmúltam már, jó lesz? :-D

Nem játszom az elérhetetlent, aki érdekel, az elér, ahhoz én is közeledek (van, hogy hülyét is csinálok magamból), aki nem érdekel, de többet akar, attól meg elzárkózok.

2018. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 Miért kéne elérhetetlent játszani?:D Ha valóban az úgyis észre veszed:D
2018. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En nem szorakozok,teljes birkozocsoportot tartok. N/37
2018. okt. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!