Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiesetta táskámból egy óvszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiesetta táskámból egy óvszer a barátom is látta most mit gondolhat rólam? 20L

Figyelt kérdés
Csak nézett rám és mosolygott én meg megsem tudtam szólalni. 3 hete vagyunk együtt. Anyukám rakta a táskámba én nem tudtam róla hogy ott van.
2018. okt. 28. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy neki már nem kell vennie.


Őszintén? Ha értelmes, akkor semmit, max. azt, hogy ha odakerülne a dolog, nálad tutira lenne óvszer. Ha egy sutyerák a srác, akkor meg azt, hogy kifejezetten készülsz a szexre.

2018. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te jársz vele! Mi honnan tudjuk, hogy mit gondol egy random vadidegen? Kérdezd meg a barátodat! Szerintem nem kellene kínosan érezned magad. Anno én is kaptam a táskámba egy óvszert. Ha szórakozni mentem, mindig nálam volt, mert sose lehet tudni, hogy végződik az este.
2018. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Milyen az a Kiesetta táska? Olyan mint a Gucci?
2018. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Használt volt, összecsomózva? 😂
2018. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit gondolna? Minden második felnőtt ember táskájában van óvszer. Olyan, mintha egy csomag zsepi esett volna ki.
2018. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy van benned felelősségtudat?


20 évesen amúgy nem az anyádnak kellene a gumit a táskába tenni, bár amilyen kislány vagy, nem is csodálkozom.

2018. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolnék, hogy mentettem párszáz forintot/ nem kell elhasználnom a sajátomat egy menetre :D
2018. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem ciki dolog ez már ennyi idősen, felnőttnek. csak gyerekek csinálnak ebből viccet.
2018. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Egy kérdés vetődik fel. Ha nem tudtál róla mi értelme van hogy ott van?, Mivel tudtoddal nincs nálad nem is keresed...

Különben ,hogy nem hagyod gumi nélkűl-azt gondolja.

2018. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arra, hogy esetleg megcsalod?
2018. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!