Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok akik minden nap találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik minden nap találkoznak, ti facebookon is beszélgettek folyamatosan amíg nem találkoztok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van saját életünk, ne ma facebookon élünk. Sokat beszélgetünk ott is az tény, de van, hogy napokig nem :)
2018. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van mas dolgunk is.
2018. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Mi együtt élünk, mégis folyamatosan beszélünk messengeren is. Ez nem zárja ki, hogy ne tudjunk az egyéb dolgainkkal is foglalkozni vagy nem jelenti azt, hogy ne lenne saját életünk egymás mellett, simán csak szeretjük tudatni a másikkal és jól esik tudni, hogy hiányzunk egymásnak, éppen milyen fasságot olvastunk a neten, vagy éppen miért borultunk ki a munkahelyünkön.

Nekünk ez így kényelmes, de ez nem jelenti azt, hogy a mi párkapcsolatunk/érzelmeink jobbak, rosszabbak, többek vagy kevesebbek lennének azokénál, akik nem így viselkednek. A lényeg az, hogy te is olyan párt találj, aki hozzád hasonlóan igényli (vagy nem igényli) az állandó kapcsolattartást.

2018. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi nem, max telefonálunk egyszer. mivel ugye közben dolgozom, jövök megyek, ahogyan ő is.
2018. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor se chateltünk folyamatosan, amikor távkapcsolatban voltunk, sőt, még csak nem is írtunk egymásnak minden nap, simán kimaradt 1-2 vagy akár több nap. Mindketten utálunk pötyögni és egyikünknek sem ad semmit egy kapcsolathoz a kommunikációnak ez a formája. Én szerelmesen sem igénylem az állandó kapcsolattartást, az őrületbe kergetne, ha állandóan pötyögnünk kéne, szerencsére ő is így van ezzel. Ahogy az előző válaszoló is írja, az a lényeg, hogy a kettőtök igénye megegyezzen ebben.
2018. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

A facebook egy titkosszolgálat.

Csak gondoltam szólok...

2018. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi csak vicces képeket/videókat osztunk meg egymással messengeren, azt viszont napjában többször.
2018. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
attol fug:) van amikkor tobbet beszelgettunk, van amikkor egy jo reggelt hogy vagy stb ilyesmik es megbeszeljuk kesobb h alakul majd estere a nap.kozben dolgozunk.
2018. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Exem elvarta tolem, hogy az osszes gondolatomat (!!!), apro-csepro tortenest leirjam, es halalosan meg volt sertodve, ha 3-4 oran keresztul (mert mondjuk egyetemen voltam) nem irtam neki, vagy max valami cikket linkeltem. Mert szerinte ez igy nem kapcsolat, o tudni akar MINDENROL... Na en ettol hulyet kaptam, es jol esik olvasni, hogy nem mindenki varja ezt igy el, ezek szerint nem en voltam a k*csog, szimplan csak nem illettunk ossze.
2018. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!