Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Változtatni kellene az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatni kellene az egész hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

Nem sok nőm volt eddig alapvetően inkább nevezném magam jó fiúnak mint rossznak.

Persze volt 1kihasznalas is. Komoly kapcsolatok után is lehetett volna néhány kihasználás de nem tettem meg. Lehetséges h meg kellett volna tenni. Főleg h forró csókok minden volt stb.

Életem párját keresnem egy jó ideje egy hosszú kapcsolat után de nem találom.

Volt egy lány akivel komolyabbra is fordulhatott volna, de mindent belelatott a dolgokba. Meg egyáltalán nem használtam ki nem voltam rossz hozzá mégis a végén én lettem a rossz és a sátán. Csak azért mert ő azt hitte h járunk közben nem és ezt tudta is és én mást keresgeltem.

Most adott egy lány egy ideje nem hagy békén feladtam a keresgelest vele el leszek egy kis ideig utána megyek tovább. Jobb ez a taktika váltás a régi hasztalan helyett?



2018. nov. 3. 11:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha bele tudsz nézni utána a tükörbe hogy gerinctelen vagy, hát változtass csak...Én speciel ha változtozni akarok azt jobb irányba szeretném nem pedig rosszabba.
2018. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A jó általaban a rossz a rossz általában a jo
2018. nov. 3. 14:21
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy a régi hozzáállásod rossz, sok múlik a lányok hozzáállásán is.

De azt nem értem, ha volt egy lány akivel komolyabbra fordulhatott volna a dolog, akkor miért nem tetted meg a lépéseket felé? Miért hülyítetted, közben meg mást keresgettél?

2018. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem hulyitettem. Magam sem tudom. Szerettem is de nekem volt olyan hozzá hasonló lány. Birtokolni akart és nekem semmit nem lehetett neki mindent. Amikor van egy haverja aki lefuttatott olyan tesztet h neki és annak milyen gyereke lenne akkor te nem gondolkoznal el? Vagy ha áradozik róla stb. Tehát neked semmit neki mindent elv.


A régi hozzáállás azt vettem észre hibás. Zsákutca

2018. nov. 3. 15:26
 5/24 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. Másfél éve vagyok együtt a párommal. Szégyen vagy sem. Neki 24 évesen ez a rekord.


Elmondanám hogy 15 évesen volt neki egy nagyobb csalódása majd 18 évesen még egy.. Ami akkora törést okozott benne hogy ő onnantól kezdve csak csajozott bulizott totál az ellentéte lett annak amilyen volt. A csendes nyugis sracbol egy olyan csávó lett akinek havonta más csaja volt.. Hozzátennem egyébként egyenes ember volt mert mindnek megmondta előre hogy nem igen tervez velük.


Tipikusan olyan srác lett akivel jobb vigyázni.


Aztán találkoztunk, sokat beszélgettünk rólam tudta hogy én komolyat keresek és igazából már ő is be akarta ezt fejezni..


A lényeg hogy azért mert kiegett, nem érzett senki iránt semmit. Egyszerűen eltompult. Eltűntek belőle az érzelmek, elvesztette önmagát szó szerint. Mióta velem van újra kezd visszatalalni de még mindig nem az igaz.


Azert mondtam ezt el ennyire részletesen hogy lásd nem biztos hogy az a megoldás hohy te jóból rossz leszel.

2018. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszod vannak benne elgondolkodtató részek. Hogyan sikerült újra magára találnia?
2018. nov. 3. 17:02
 7/24 A kérdező kommentje:
Viszont utolsó. Ha eleve jó fiú maradt volna végig, akkor is képes lettem vna bele szeretni? Mert akkor más képet lattal volna róla.
2018. nov. 3. 17:10
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Sosem értettem a mizogin férfiakat akik beállítáják magukat jónak Közben velük van nem kevés gond.
2018. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Mielőtt találkoztunk már kezdett visszavenni a partikból és a lanyokbol. Tehát már elkezdodott valami változás. Ez benne a szép hogy velem nem úgy viselkedett. Nem rossz fiúként. Tehát én nem a rossz csajozós énjét láttam. Látta, tudta hogy én komolyabban állok a dolgokhoz és szerintem ez segített neki. Rengeteget beszélgettünk.


Nem is tudtam róla ezeket kezdetben de szép lassan elmeselt sok dolgot. És azóta rengeteget változott jó irányba, és ezt nem csak én mondom hanem a barátai és a szülei is ezt állítják.


Mi lehetett az oka? Talán én, az hogy türelmes voltam és megertő és szerettem őszintén :) mint ahogy most is.


Sokszor elég hogy valaki olyannal találkozz aki hatassal van rád valamilyen szinten.


25N

2018. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Viszont ehhez kellett ugye az h rosszbol visszavegyen amikor veled találkozott. Tehát eleve ha jó lett vna akkor lehet nem ez a vegkimenetel.

Meg eleve ugye kell egy dolog ami miatt ragaszkodj akard őt. Manapság az emberek nem ragaszkodnak egymáshoz.

2018. nov. 3. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!