Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rettegek hogy megtudja de így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek hogy megtudja de így sem jó mert én készülök ki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Máshol nem merem megkerdezni és nem tudok beszélni róla meg a legjobb barátnőmnek sem...négy hónapja vagyok együtt a barátommal. Két évig kerülgettuk egymást mire így alakult. Egy hónapja megkerte a kezemet, én voltam a legboldogabb nő a világon. A barátom 13 évvel idősebb mint én de ez nem volt nálunk se akadály se téma. Mivel a szülei videken laknak így nem volt alkalmam találkozni velük egészen október 31ig. Lementünk a szüleihez vidékre látogatóba már a barátom is nagyon be akart mutatni. Ott volt a bátyja is aki hazalatogatott angliabol. Már az első este a konyhában megpróbált fogdosni, amikor a barátom öt percre kiment folyton ott lógott a nyakamban. én határozottan elutasitottam és nem tudtam mire vélni. Nem szóltam róla senkinek mert úgy tűnik megertette. Másnap délután a barátom elment a szüleivel virágot venni mert úgy volt hogy kimegyunk a temetőbe mécsest gyújtani a nagyszülőknek. A bátyja otthon maradt. Feljött a szobaba és folytatta azt mondta hogy most úgysincs otthon az öccse miért keretem magam. Megmondtam hogy hagyjon engem békén. Aztán bedobta hogy ő csak hulyült de ne haragudjak nem tudta hogy nem veszem a poént. Én hülye meg elhittem. Hozott egy csésze teát nekem amitől teljesen bekabultam mint aki be van drogozva-konkrétan azt csináltatott velem amit csak akart és meg is tette. Borzasztó fejfájással ébredtem, ordítani, sírni, üvölteni akartam de nem mertem. A bátyja azt mondta nekik hogy én lefekzdtem pihenni mert nagyon rosszul voltam ok pedig inkább hagytak. A bátyja már nem volt ott akkor mert azt mondta a szüleiknek hogy neki most azonnal vissza kell mennie Angliába osszecsomagolt és elment. Nem merem ezt senkinek se elmondani ha csak visszagondolok undorodom es olyan mocskosnak érzem magam. A barátom kerdezget hogy mi a baj mi történt miért sírok de én nem merek neki semmit mondani csak bújok hozzá. Borzasztó ezzel a tudattal már aznap este szeretkezni a barátommal hogy előtte pár órával mi történt, de valahogy mégis kikapcsolok mert olyan gyengéd és törödős, de olyan borzasztó érzem amikor közben csókolgatja a nyakam és a fülembe súgja hogy szeret...Nem tudom mit csináljak senkinek nem merem elmondani! 24N

2018. nov. 3. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszaj lesz. Sot, egyenesen fel kéne jelenteni.
2018. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Na az ilyet kikötném egy bambusz fölé, had nőjön a kakilójába. Látlelet kellett volna, meg házkutatás/feljelentés.

32/f

2018. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom,én meg is ölném lehet,ha valaki ilyet csinálna velem...mindenképp el kell mondanod,igazából az lett volna a legjobb,ha csináltatsz egy drogtesztet,és rendörség...de tudniuk kell róla,föleg a párodnak.
2018. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki! Biztos tud segíteni a rettegéseden is és mindenképp jobb, mintha évekkel később derülne ki...
2018. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Feljelentést kell tenni. Nem kell hozzá látlelet, ha olyan drogot kaptál, ki se tudják mutatni pár óra után. Nem oszt, nem szoroz.

Mindenképp menj el feljelenteni.

Szerinted mi lesz ott, ha karácsonykor összegyűlik a család? Ott fogsz vigyorogni a fa alatt? Akkor már hiába mondod, hogy erőszak volt, le fogja tagadni.

Most kiderül az is, hogy mennyire erős ez a kapcsolat. Ha nem áll melléd a barátod, akkor jobb is, ha nem lesz ebből esküvő.

2018. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!