Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A gazdag férfiak valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag férfiak valójában ezért vonzó (bb) ak?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt az oldalon, meg hallom a valóságban, hogy a nők jó része gazdag pasit keres maga mellé. Aztán ha kérdezem, hogy mi ennek az oka, akkor mindenki azt mondja, hogy “mert attól mindent megkapna” “mellette nem kellene dolgoznia” stb.


Valójában a nők inkább azért vonzódnak a gazdag férfiakhoz, mert tele vannak önbizalommal nem?

Szóval én még olyan (önerőből) meggazdagodott emberrel nem találkoztam aki visszahúzódó, félénk lett volna. Szinte mindegyik ilyen vállalkozó vagy magasabb pozíciót betöltő gazdagabb ismerősöm rátermett, sok önbizalommal.

Szóval ha a fenti sztereotípiának van alapja akkor szerintem inkább a gazdagsághoz szükséges vagy a gazdagsággal járó személyiség.


Ti mit gondoltok mi lehet az ok? Az, hogy “a gazdag pasitól mindent megkap” vagy az, hogy a gazdag férfiak személyisége vonzóbb?



2018. nov. 4. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%

Az, hogy mindent megkap.

Rajtam nem látod, hogy meggazdagodtam, de amint kiderül egy nő számára, alig lehet levakarni. Onnantól meg nem is kell.

A személyiségem meg nem változott. De a kőbunkókat tényleg jobban szeretik.

2018. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Ez amit írsz még nem tesz vonzóvá egy személyiséget. Orbán V, határozott. Ettől most vonzó a személyisége?


Annak vonzó ezt, aki nem érzi biztonságban magát. És ilyen szemponból mindegy, hogy anyagilag vagy hatalmilag kell a másik.

2018. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

en epphogy ezert nem akarok. ha sok a penzed, sok az onbizalmad, tudod, hogy egyes noket kilora megvehetsz, akkor lehet, felsobbrendunek is erzed magad. en egyenrangu partnert szeretnek, nem sugardaddyt, akinek a diszasszonya lehetek es felhetnek, hogy maskor majd egy modellel lep le.

termeszetesen, biztosan vannak jo szemelyisegu gazdagok, akiknek a belsoertekek szamitanak, es szerelmet keresnek, es tenyleg hajlandoak elkotelezodni, illetve egyenrangukent tekinteni a nore.

inkabb szeretnek egy ambiciozus ferfival talalkozni, akivel egyutt erhetjuk el ezeket.

2018. nov. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kiemelkedően sármos, és így elégedett magával, mert van elég pénze; és tud olyan ruhákban járni, amikben önmagát adhatja/meg tudja élni inkább így mondanám önmagát; ami őt fejezi ki, ami valóban ő; amiben jól érzi magát, amiben szépnek látja magát; akár még elmehet fodrászhoz is, és magára is szabathatja szabóval/varrónővel a ruháit, hogy mégjobban passzoljanak rá. Szóval jól érzi magát a ruháiban meg a bőrében; mert meg tudja engedni, hogy szép ruhái legyenek, ami neki is tetszik és még jól is áll rajta; és ez hogy tudja hogy jól néz ki, meg hogy gazdag; lehet, hogy önbizalmat ad neki. Egyébként meg nála pl több lehetőség van szép rucikat, új táskákat szép cipőket venni; valamint még hát nemtom, akinek konkrétan nagyon gazdag kell, mennyire akar gyereket; de még stabil anyagi háttérrel is lehet gyereket vállalni, akinek szintén nem kell nélkülöznie. Vagy pl esetleg lehet h vkit az csábít , hogy nem kell mellette dolgoznia, és pl élhet szenvedélyeinek pl vásárolgatás, hajókázás. Vagy pl nagy farm és sok állatot akar tartani, vagy felvághat, hogy menynire drága kocsija van; vagy pl neki a csajnak is a külső nagyon fontos, és akkor nem a vásárlás szenvedélye miatt, hanem pl hiúságból, hogy egy gazdag pasi mellett mindig szép tud lenni, mert vesz neki sminket, szép ruhát, fodrászhoz is elmehet, konditerembe is; több a lehetősége.
2018. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
*meg hogy csábító ez a fészekrakás, hogy jó nagy kényelmes tágas lehet a "fészek", az otthon; és akkor az úgy olyan jó érzés, hogy stabilan megvan minden, mert megengedhetik maguknak; nincsen mellette stressz, hogy pl miből fogom kifűteni, vagy ilyesmi.
2018. nov. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#4


És ha "7 szűk esztendő" jön el Dollárpapánál, akkor rögtön le is lép? Bíztató kapcsolati modell.

2018. nov. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Anyagias világban élünk, a pénz igenis fontos szempont párválasztásánál, ezt kár tagadni.
2018. nov. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Sose vonzódtam gazdag férfihoz, ettől függetlenül az egészséges önbizalom tetszik.

Azt vettem észre, hogy van, aki a pénzre megy, van, aki nem. Nem kell ezt túlgondolni.

2018. nov. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy határozott, vagy jó a személyisége, több ellenpéldát is tudok.


Az anyagi biztonság önmagában vonzó, ez tény. Ahogy az is, hogy ha az anyagi helyzet meginog, akkor sokan beadják a válást. De a csóró házaspárok esetében erre nagyobb az esély: eleve több az anyagi vita, és nem mindegy, hogy Merci helyett Suzukid lesz, vagy nem biztos, hogy van mit enni.


A gazdag embereken látszik, hogy tudnak magukra költeni. Jobb minőségű ételeket esznek, telik fogorvosra, tud olyan hobbikra költeni, mint a tenisz, lovaglás, vitorlázás. Jobb ruhákban jár, jobb a fodrásza. Az ő köreikben nem ciki a kozmetikus, de a plasztikai sebész sem.

2018. nov. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Elmondanám neked hogy van egy jó barátom, aki férfi és igencsak pénzes. 100 milliós házban él autók meg minden amit el tudsz képzelni.. Stb.


Ő szeretett volna többet de én viszont nem szerettem volna többet mint barátság. És tényleg nagyon jó barátok vagyunk de mint férfi nem vonzó számomra. Innentől kezdve bukott a mutatvány függetlenül attól hogy tudom mennyi pénze van.


Nálam soha sem a pénz volt a kiváltó ok ha osszejottem valakivel. Sőt volt nagyon szegény párom is.


Egyszerűen nem tudnék összejonni vele mert nincsenek meg az érzéseim iránta.

Viszont ismerek elég sok nőt a közvetlen környezetemben akik bizony így csinálják. Pénzes pasikra vadásznak szó szerint.


25N

2018. nov. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!