Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról a férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiról aki, hogy megtartása a barátnőjét vagy orbitális bőgésbe tőr ki vagy felcsinálja?

Figyelt kérdés
Igazi szeretet ez?
2018. nov. 6. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Amiket írsz az csak a felszín és ha nekünk nem írod le, akkor te magad gondolkodj el ezeken, hogy jobban megértsd a helyzetet, persze ha szeretnéd.

Mindig is azt mondtam, hogy a felszínes emberek csak akkor boldogok, ha szintén felszínes emberekkel vannak kapcsolatban, a mély érzelműek pedig a hozzájuk hasonlóakkal. Nem értem, hogy miért dugtok előbb, mintsem ezen jobban elgondolkodnátok már az elején

2018. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én amúgy nőként teljesen más karakter vagyok, nem használok ilyen szavakat senkinek és megtisztelek azzal minden embert, hogy közös megoldáson gondolkodunk, dehát tudom, hogy nem mindenkinek van erre igénye, ezért válasszanak a felszínes, empátiahiányos emberek csakis hozzájuk hasonlóakat
2018. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem nagyon látom át, hogy tudna akaratom ellenére felcsinálni egy pasi, hogy megtartson. Ezt kifejtenéd? :D

Bőgésbe meg tőlem kezdhet nyugodtan, nem fog zavarni.

2018. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
#3: szarvasbőgés, bár már annak is vége. 😁
2018. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Hogy csinálja fel a nő akarata ellenére? A fogamzásgátló módszerek 99%-át gyakorlatban a nő használja, a maradék a gumi, aminél meg látszik a végén, hogy működött-e, vagy sem.


Bőgéssel és szánalommal meg nem lehet fenntartani egy kapcsolatot.

2018. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Fuh, nekem volg h az exem elkezdett sirni...uh de megszantam. Szoval bejott :D
2018. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Férfiként bevallom, hogy mikor elhagyott a párom 6 év után én is könnyekben törtem ki, nem épp a visszafogott formában. Rengeteg emlék, élmény tört fel és rá kellett ébrednem, hogy mindent elvesztettem. Szerettem őt, szeretem őt. De nem tudtam megtartani és végül el kellett fogadnom, hogy kevés vagyok.


Igen, valaki szívből "bőg", mert felismeri, mit veszített. De könnyen el tudom képzelni, hogy valaki manipulálásra is fel tudja használni. Ha a Te párod, Neked kell ismerned, hogy mennyire őszinte.


A felcsinálós részhez én is kérnék kis kiegészítést, mert ez így nem világos nekem sem.

2018. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki azt hiszi sirni ferfiatlan az kreten. Bogni hisztizni az, de egy ferfi nem attol lesz ferfi, ha felvallalja es megeli az erzelmeit? Egy ferfi nem kivulrol eros, szerintem a lelkenek kell igazan izmosnak lennie.
2018. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!