Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hülyeséget csináltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú én is neki..

Már többször elhívott találkozni, de nem jött össze, volt hogy az ő részéről volt, hogy az én részemről.. Ez megy már több hete. És hát ma kicsit besokaltam és megírtam neki, hogy ami nem megy azt ne erőltessük és hagyjuk az egészet. Valamint leírtam neki hogy én szerettem volna randizni, de már nem igazán tudom hogy ő mit akar, mert akkor gondolom talált volna megoldást. Szerintetek nem jól tettem hogy leírtam neki? Bár szerintem ha komolyan érdeklem nem ezen fog múlni nem?:/


2018. nov. 9. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Hja, egymást akarjátok,aztán mégis elcseszitek, fájdalams, h mennyi ilyen eset van,ahelyett, h leülnétek és normálisan megbeszélnétek... Gyerekek...Ha párkapcsolatot akartok, akkor először tanuljatok meg egymással kommunikálni! 😎
2018. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Mivel lezártad a dolgot így eléggé esélyes hogy ezen fog múlni.
2018. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk, az ilyen hisztizéssel, elásnád magad előttem.
2018. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Ja, hogyha a te részedről nem jön össze semmi baj, ha ő mondja le egyből megy a hiszti.
2018. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltessétek, ha hetek alatt nem tudtok egy randit összehozni, akkor nem is igazán akarjátok.


Egyébként meg a saját állításod szerint is a te részedről sem sikerült, akkor miért csak rajta kéred számon?


Te lezártad ezt. Miért keressen?

2018. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!