Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ha az első randin, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha az első randin, a férfi azt mondaná, hogy a felesége voltatok az előző életében, mindent tudna a gyerekkorotokról, elhinnétek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mivel a mostani életemben még nem voltam házas, ezért ha ez igaz, akkor nem csak neki, de nekem is volt egy előző életem. Ha nekem is volt egy előző életem, arról lehet tudna, de hogy jön akkor képbe a mostani gyerekkorom? Ha mégis tud a mostani gyerekkoromról mindent, akkor rohadtul megijednék, hogy valaki nyomoz utánam és távoltartási végzést kérnék vagy feljelenteném zaklatásért. Ha elengedjük a gyerekkor részét a kérdésnek, akkor pedig simán csak nem tartanám normálisnak, megmondanám, hogy ez elég rossz szöveg és ott hagynám.
2018. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem lenne második randi, ugyanis nem hiszek a reinkarnációban.
2018. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elözö életében gyerekkoru felesége volt? Hmm. Lehet, hogy most is pedofil?
2018. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha mindent tudna azért biztos elbizonytalanodnék. Hiszek a reinkarnációban, hogy a lélek nem hal meg és új testben születik újjá....
2018. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném el, mert előző életemben férfi voltam. xD
2018. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A mondat két fele logikailag nem kapcsolódik egymáshoz. Attól, hogy az előző életemben a felesége voltam, attól még nem tudhatna semmit a mostani gyerekkoromról.
2018. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!