Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi ismerősöm elmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ismerősöm elmegy mellettem és érintve simít egyet a karomon ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Mit érez? Jelent neki valamit?
2018. nov. 22. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Natúr kéjenc. Véntrotty kollégám is ilyen, bár ő le is tapizza a csajokat, azok meg hagyják, pedig úgy néz ki mint jeremiah surd: [link]


Ha én tenném ezt agyonvernének.



Fair, huh...?

2018. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy viszonozhatod, ha érzel valamit.
2018. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Küldi neked a jeleket. Ööö...várjunk csak...alapesetben ez nem a nő dolga lenne? :D
2018. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

3


Nem, mától az a férfi dolga.


Ahogy a többi is :D



Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

2018. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is ezt csinálom. Azt jelenti hogy kedvel. Persze lehet hogy egész életében beléd volt szerelmes, de valójában csak annyit tudhatsz biztosan, hogy szimpatikus vagy neki. Ennyi nekem elég, nem kell hozzá, hogy pl. tetsszen is az illető, az meg végképp nem feltétel, hogy párkapcsolatot is elképzeljek vele.
2018. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

akkor már miért nem benned megy el?


:P

2018. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos más jelet nem küld. Nincs szem kontaktus se semmi. Én onnantól értelmezem, hogy érdeklődik valaki, hogy elhiv randira. Ezek a dolgok lehetnek csak szimpátia vagy nem is tudom. De vannak közelebbi ismerőseim akikkel mindent megbeszelek és ellenkező neműek ugye,mégsem érintenek meg,nem nyúlnak hozzam. Ő sem flörtöl. Nem jellemző rá.
2018. nov. 23. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!