Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem egy nőbe, aki épp terhes - a volt férjétől?

Figyelt kérdés
Nem így akartam,de ìgy alakult. Rengeteget töprengek, de nem tudok dönteni. Szerelem más gyerekével együtt vagy se gyerek,se szerelem...Mondjatok valami okosat...

2018. nov. 24. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Én is szívesen lennék a volt férj helyében. Csinálok egy gyereket, de nem kell eltartanom, mert egy szerencsétlen eltartja a nőmmel együtt.
2018. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha szereted, akkor ez nem kérdés.
2018. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez attól is függ, hogy az apukát érdekli-e a gyerek. Ha nem akkor el kell döntened hogy akarod-e az apaszerepet. Ha számodra csak egy nyűg,akkor semmi értelme.
2018. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk ha nagyon szereted,annyi előnye lenne a dolognak,hogy a gyerek téged tekintene apjának főleg,mert te lennél vele születésétől kezdve.Bár én úgy vagyok vele,hogy más gyerekéhez nem tudnék kötődni.
2018. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Pont ugyanazt tudom mondani, mintha már megszületett volna. Ahol ez a kérdés felmerült, ott nem érdemes tovább folytatni.

Szerinted tényleg a nőnek kell szégyellnie egy életen át, a férje terhesen elhagyta, és most egyedül állja a sarat? Ha így gondolod, akkor hagyd őt bèkèn, fog találni olyat, akinek nem lesz kérdés, hogy tudja-e szeretni mindkettejüket.

2018. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Próbáljátok meg. Ne örlődj rajta. Szeresd, támogasd ameddig tudod, ha meg nem megy akkor úgy is elválnak az útjaitok.
2018. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Yoda m. ***** válasza:
68%

Tisztelt Kérdező!


Annak próbálj utána menni, hogy az a "beleszeretés egy nőbe" vajon hogyan jött létre nálad. Vagyis önismeret...

Kutakodj önmagadban, hogy valójában mit is jelenti nálad: beleszeretni egy nőbe. Mert létezik olyan is, hogy a Nő bizonyos testrészeibe szeret bele valaki. Az viszont nem a teljes Nő, hanem annak csak egyik-másik anyagi/testi komponense. Egy Nő nem csak testből áll (bár sok férfi szeretné, ha így lenne), hanem lelke is van. És a kettő együttesen adja ki a Nőt. (persze a Férfit is.)

A két (leggyakoribb) eset lehetséges:

A) A Nő szétment a Férfitől (aki a gyerek apja), mert valami nagyon nem volt "gömbölyű" köztük. Amiben mindketten résztvevők. Kérdés az - amit nem lehet tudni - mi volt a válóok valójában?... bárki bármit is mond. Te fejest ugrasz ebbe a kapcsolatba, s még jól is járhattok, akár mindhárman-négyen... Te valójában kockáztatsz, de vállalnod kell a felelősséget, bárhogy is alakul. Viszont alakulhat jól is, ha a szeretett Nő őszinte önmagával, de veled szemben is.


B) A Nő, hogy szétment a férfitől, erőteljes (érzelmi/szellemi) letargiába zuhant, s most mindent megtesz, hogy megkaparintson "Valakit", ez esetben Téged. Ezért a kiszemelttel szemben bevet minden "női" (lelki/testi) praktikát az odacsábítás érdekében. Ez valójában érthető is, mert (érzelmi/anyagi) biztonságban szeretné tudni leendő magzatát, s önmagát is. Ezt Neked kell érezned, hogy így van-e.

Az egyetlen gond csak az, hogy TISZTÁN LÁTNI, tisztán érezni, hogy ez mennyire van így, nos azt szerelmesen, "beleszerett" állapotban nem lehet. Mert olyankor annyira elvakult az ember, hogy szinte semmit nem vesz észre. Főleg férfira igaz ez... S pont ezt szokták Nők kihasználni, ezt az "elvakult" tudat-állapotot... Persze nyilván, hogy nem mindenki.


Okosan talán akkor jársz el, ha azt mutatod a "szeretett" Nő felé, hogy azért annyira nem is rajongasz érte. Szeretheted, de ne szeretgesd, ne rajongj érte, ne halmozd el kedvességeddel, közelségeddel, pláne meg anyagi természetű "kincsekkel". Ha erre föl nem veszel észre rajta változást, akkor jó. Ha igen, akkor megrettenT, s kérdőre fog vonni: - már nem szeretsz annyira? - Ezek az apró megnyilatkozásai jelzés értékűek.

Viszont ezt csak szerelem-mentes állapotodban fogod tudni érzékelni, amikor is nem vagy elvakult. Ezzel tisztában kell legyél.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Húú Yoda mester! Bammeeeg! Ez jó válasz volt, ilyet még én se tudtam volna. Te valami ezo-mókus vagy.
2018. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
20%
A legelso válaszolóval értek egyet. Tartsd el más fattyát az exével együtt. Meg valamelyik válaszoló írta meg hogy nem tudna kotodni más ggerekehez. - na én sem tudnék! Es nem is szivesen nevelnem más gyereket. A bacsikam volt ilyen szerencsétlen meg. Beleszeretett egy nobe aki hozta a 3porontyat( HARMAT!) az elozo hazassagabol, és máig a napig neveli más gyereket, ahelyett hogy a sajatjait nevelne, akik 300km-re élnek tole az exfelesegevel. Tiszta drama. Bár én nem foglalkozok a nyomoraikkal, ki mit fozott egye meg. Soha nem latigattam meg egyiket sem, amióta elkoltoztem otthonrol!
2019. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aztán mi lett?
2019. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!