Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy a távolság miatt nem jöttetek össze? Nagyon bánt ez az egész. Megviselt, szomorú vagyok .

Figyelt kérdés
Hogyan tudtátok feldolgozni? Tippek ?

2018. nov. 29. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mekkora távolság?
2018. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ja, a távolság az megöli...
2018. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, de utólag nem bánom, hogy így alakult. Azóta már élettársam van, szükségem van a párom fizikai közelségére, úgyhogy a távkapcsolat úgyse működött volna.
2018. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyszer megtörtént, szomorú voltam, de tanulságnak jó volt. Azóta szempont nálam, hogy elérhető közelségben éljünk egymástól. Ha máshogy nem, akkor valaki költözik. :)
2018. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Igen. 300 km állt közénk.

Feldolglzni csak idővel lehet, de a legfájdalommentesebb, ha hirtelen mindenféle kapcsolatot megszakítotok egymással.

2018. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, nemrég.Sajnálom hogy nem jött össze.Viszont ha a távolság akadály akkor nem is akarta igazán.Próbálok nem gondolni rá.
2018. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,pedig annyira nem laktunk egymástól messze max 200 km. Én fiatal voltam, még tini mikor megismerkedtünk ő se sokkal idősebb nálam, belezúgtam és tudom, hogy ő is belém, viszont sosem hozta fel, hogy lehetnénk együtt, mert messze éltünk egymástól és ő meg nem volt olyan tehetős, hogy leutazgasson hozzám. Azt viszont a mai napig mindig mondja, hogy kár, hogy messze lakom(azóta másik városban is lakom, de kb ugyanolyan messze tőle, viszont barátságban maradtunk és évente egyszer találkozunk) Én nem bántam végül meg, nehéz volt, de rájöttem, hogy amúgy sem illenénk össze, más a személyiségünk.
2018. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 peca1000 ***** válasza:

Nehezen.


Eleve kizártam a tàvkapcsolatot.


Mégis megismerkedtem egy csajjal, Pécs volt a lakhelye az adatlap szerint ( én is ott lakok).


A randin derült ki, hogy Pesten él, de visszaköltözne Pécsre, ha talàl olyan munkát.


2 hónapig vártam, nem volt változás, szakítottam vele.


Rá 1 hónapra már itt dolgozott, és be is pasizott. Ha várok még 1 hónapot, akkor mellettem maradt volna :(

2018. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:(
2018. nov. 29. 16:50
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen! A nagy távolság csak gond...sztm megöl egy kapcsolatot.

Max 50 km-er férne bele.

N27

2018. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!