Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Rózsaszín köd, lángolás" -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Rózsaszín köd, lángolás" - Én nem szoktam ilyet érezni. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy rózsaszín köd, kezdeti lángolás, stb... de én nem szoktam ilyet érezni, ez normális?

Volt, amikor egy-egy lány kifejezetten érdekelt, és szenvedtem valamennyire, ha végül nem jöttünk össze, szóval biztos, hogy vannak érzelmeim. :)

Meg sokat csajoztam anno, valamint volt már 4-5 komolyabb, legalább egy évig tartó kapcsolatom, de soha nem éreztem "lángolást", inkább kezdeti szimpátiát, és én idővel szerettem meg a másikat. És amikor szakítás lett ezekből, akkor éreztem igazán, hogy mennyire fontos lett a másik.

Szóval én lehet, hogy fordítva működök, és én idővel egyre jobban szeretem a másikat, és nem pedig egy kezdeti lángolás módjára, ami elmúlik idővel?

Ez normális? Ti tapasztaltatok már ilyet?


34F



2018. nov. 30. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
nem találkoztál még olyannal aki ezt kihozza belőled kisöreg!
2018. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak nincs olyan nő a képben, akivel ez megtörténne esetedben. Lehet még majd olyan, de az a baj, hogy erre felesleges várni, mert általában beteljesületlen marad egy ilyen vonzalom.


Szóval nem az történik ilyenkor általában, mint a filmekben, és amit igazán szeretne az ember, hogy megtetszik nagyon valaki, aki igazából eléggé elérhetetlen (mert aki elérhető lenne az iránt ez nem fog kialakulni,mert ilyen huncut az agy :)), ábrándozol róla heteket, ráveszed magad, hogy leszólítod, meghódítod a szívét és mindenki happy boldogan éltek amíg meg nem haltok. Persze van ilyen csak nem ez az általános. És azt hinni hogy ez az, szerintem önámítás. Erre várni éveket évtizedeket meg főleg baromság lenne.

2018. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a rózsaszín köd akkor jelentkezik, amikor nincs mellettem a lány, akivel még csak randizom és "idealizálom".


Aztán reméljük ez nem fog lebontódni:D

2018. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy elég nyitott érzelmi szempontból, ezért nem érezted a bizsergést. Félsz átadni magad az érzéseknek.
2018. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Igen, ez az idealizálás is egy fontos tényező. :) Ha ismerjük/megismerjük a leányzót, akkor már nem tudjuk odaképzelni, ráképzelni az általunk vágyott tulajdonságokat. :D És szépen elmúlik a varázs, már ha volt is egyáltalán. Szóval az egész csak egy illúzió amúgy. Nem hiába hívják úgy, hogy köd. :)

2018. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez mint amikor megrendelsz valami általad vágyott dolgot. 3 nap múlva érkezik meg. És a képzelődés, hogy mit fogsz csinálni amikor megjön, meg maga a pillanatok amik várakozással, ábrándozással telnek valahogy kellemesebb, mint a valóság lesz. Valóság az, hogy megjön, kibontod, baszogatod egy ideig elmúlik a varázs.
2018. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

...hmm, akkor egyszerűen lehet, hogy én jól megfigyelem a másikat már az elején, észreveszem a hibáit is, és így egyszerűen nem vagyko a rózsaszín ködös, idealizálós típus?

Én amúgy nagyon tudok szeretni akkor is, ha látom a másik hibáit. Sőt, a hibák elnézése nálam egy komoly kapcsolat kezdetének első jelei...

2018. nov. 30. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn amikor ilyesmit èreztem,akkor rohadtul szerelmes voltam,de amilyen viharos hirtelensèggel jött,olyan gyorsan el is múlt.Persze nem rèszemről.Szóval jobb is szerintem,ha valami fokozatosan alakul ki.
2018. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem közel 50 felejthető kapcsolatba, meg egy elrontott házasságba került, hogy megtapasztaljam ezt az érzést. "Cserébe" a szerelemnek olyan mélységes fokát éltem/élem meg, ami fenekestül felforgatta az egész világképemet.
2018. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!