Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi tévő legyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek. Melyik döntés lenne a helyes? Tavaly nyáron, az egyetemi gólyatáborban megismerkedtem egy sráccal. Tanév kezdete (2017 szept. ) óta járunk.

Figyelt kérdés

Én kollégista vagyok, ő három másikkal sráccal (2 évf. Társával és a bátyjával) albérletben laknak. Néha én is ott alszok hétköznapokon (kb. hetente 1 max. Kétszer), v. hétvégéken, ha nem megyünk haza.Alapvetően mindegyikőjükkel jól kijövök, jóban vagyok, mondhatni haveri a viszonyunk. Bulikba, pub-ba, moziba, koncertekre sokat járunk együtt, ill. szoktunk közös vacsikat is tartani. Van egy nagyobb társaságuk is, mert a barátomék egy gimibe is jártak, és onnan van kb. 8-10 iskolatársuk, aki most szaktársuk is egyben, az ő barátnőik (már akinek van) is szoktak csatlakozni, van, h. 20-an ülünk be egy helyre.

(Nem rég mondták egy pizzériában, h. ha tudjuk, h. ennyien leszünk, foglaljunk előre - jogos, bár eredetileg, induláskor még csak 8-an voltunk, aztán mindenki hívott vkit...)

A gondom az, h. egy ideje, kb. nyár eleje óta, finoman nyomul rám a barátom bátyja (jelenleg nincs barátnője). Eleinte 'letörölt' a szám széléről egy morzsát, meghívott fagyizni, mondván, h. "szinte már családtag vagy, ennyi lazán belefér", aztán múltkor a moziban - azt hittem, csak véletlenül - össze ért a kezünk.

Egy ideje olyan figyelmes, előzékeny, mint a barátom. (Igazából mind a ketten nagyon rendesek, jól neveltek, szuper szüleik is vannak - szerintem igazi ritkaság manapság.)

Direkt írtam korábban, h. finoman, mert tényleg nem volt semmi fizikai jele, fogdosás, csók, ajánlat v. ilyesmi. (Ha csak az nem, h. a szülinapomon (szept.) félre csúszott a köszöntő puszija, de mondjuk előtte már pezsgőztünk kicsit...)

Most, nov. elején kvázi színt vallott, nem tudom, hogyan reagáljak:



2018. dec. 2. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Bejon neked. Ha nem jonne be mar reg szoltal volna rola a baratodnak.
2018. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

valóban tetszik neked. vagy a helyzet, vagy a csávó.


én a helyedben mélyen kussolnék, és azonnal lezárnám azt, ami el sem kezdődött(?).

2018. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt akartam írni, hogy biztos tetszik neked, mert nem írtad hogy nem és a végén azt mondtad nem tudtál mit reagálni.


Ő végülis a barátod egy fejlettebb verziója, ha így nézzük :D Á nem, csak vicceltem. Nyilván nagy rib anc lennél, ha bármi lenne köztetek. De a barátodnak elmondhatnád. (Igaz őt már nem úgy tűnik hogy lángoló szerelemmel szereted.)

2018. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, sajna nem tudtam leírni a végét, mert közben jöttek hozzám, szóval ez még nem minden, de nem biztos, h. ma be tudom fejezni...
2018. dec. 2. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi köze van a barátaid létszámának, meg a pizzázásnak ahhoz, hogy összefeküdj-e a pasid bátyjával? Most az a kérdés, hogy ribi vagy-e vagy nem? Esetleg még írd le a haverok lábméretét, akkor jobban át tudnánk látni a helyzetet.
2018. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!