Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki a barátnője születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a barátnője születésnapjára nem vesz semmit, csak egy Mars szereletet, mert másra gyűjt, azt a lány sértésnek vagy aranyosnak veszi?

Figyelt kérdés
Aranyos, mert kis apróság... A nő is így gondolja 3 hónapnyi járás után?
2018. dec. 3. 06:45
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
*Mars szeletet
2018. dec. 3. 06:46
 2/53 anonim ***** válasza:
85%
Részemről feldughatja a Mars szeletet. Ez kényszer ajándék "tessék vettem valami jelképeset". Inkább vegyen virágot, ha már ennyire fillérb.szó. 3 hónap nem sok idő, de még a munkatársaktól is futja legalább egy doboz bonbonra.
2018. dec. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim válasza:
11%
Szerintem nem lesz probléma számára ha megmondod hogy gyűjtesz vmire. :D
2018. dec. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
93%

Hááát... Nekem nagyon rosszul esne. Miért is aranyos? Komolyan nem értem.

Esetleg írj neki verset, vagy süss neki egy tortát. Vagy rajzolj, vagy akármi, amihez értesz.

Én nagyon csalódott lennék egy ilyen után, olyan, mintha nem is lenne neked fontos a nő. Nem kell egy vagyont elkölteni rá, de azért tegyél bele energiát.

2018. dec. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Akkor egy doboz rafaello?
2018. dec. 3. 06:53
 6/53 A kérdező kommentje:
A vers még korai, sütni nem tudok. A rajz meg gyerekes nem?
2018. dec. 3. 06:54
 7/53 anonim ***** válasza:
91%

A raffaello még talán, bár az is személytelen.

Ha jól rajzolsz, nem feltétlenül gyerekes.

2018. dec. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
94%
Virág! Kinézel egy tetszetős kis cserepes virágot (orchidea pl, az mindent kibir) aztán odaadod neki. Ha ennyit is sajnálsz haver, akkor neked barátnő helyett elég lesz csak a jobb kezed.
2018. dec. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
91%

vannak sütés nélküli sütik is. egy 10 éves is megcsinálja, 20 perc.


a mars/rafaella stb. kiábrándító.

2018. dec. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén mondom engem nem érdekelt hogy kik mit ad nekem szülinapra. De ha valaki egy mars szeletet adna.. Iszonyúan kiábrándulnék. Meg az is jobb lenne ha nem adna semmit.


Virágot vegyél, cserepeset. Meg egy doboz bonbont.

2018. dec. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!