Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-30as férfiak, első pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30as férfiak, első pár randin miért a "ti" városotokba hívjátok randizni a nőket, miért nem ti mentek az ő településükre/városukba?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy közben rokonokkal is laktok? A hangsúly most nem az anyagiakon van.

2018. dec. 3. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak téged hívnak a saját városukba, mert látják, hogy megtehetik veled. Engem sosem hívtak, hogy utazzak miattuk, ha más városban lakó sraccal ismerkedtem, soha még csak föl sem merül, hogy ne ők utazzanak értem (természetesen mindig felajánlottam, hogy beszállok az utiköltségbe, mert az úgy korrekt, de sosem hagyták). Van, amwlyik nőt ugráltatják és vam, amelyik miatt utaznak.
2018. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Sosem ugráltattam a nőket, akikkel randevúztam. Odamentem aztán kész. Esetleg mondd meg az udvarlóidnak, hogy ez nem oké.
2018. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

én mindig odamentem ahol a nő lakott.

és minden nőismerősömnek tanácsolom hogy ha nem a pasi megy hozzá, akkor már pattintsa is.

2018. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mi elég messze laktunk egymástól, ezért a két város között félúton találkoztunk.

Fel se merült más opció csak ez.

2018. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez sok mindentől függ.

Ha pl a lány települése egy zsákfalu ahol már a helyi kocsma is bezárt, akkor minek menjen oda. Ha a lánynak nem gond és meg is tudja oldani, a pasi városában van cukrászda, kávézó, vagy bármi, ami randihelyszínnek megfelel,akkor nyilván ott találkozunk mint az erdőszélen vagy elsőre hazavinni.

Nekem ez ebben az esetben nem lenne gond, de később azért jó lenne ha minimum annyit jönne, amennyit én megyek hozzá.

31N

2018. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Csak nem a fogorvosos kérdező?
2018. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Többesszámban beszélsz. Szóval gondolom ez nálad nem az első eset.


De tudtommal ez keveseknél van így, szóval te vagy az akit tudnak ugráltatni.

2018. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6os: nem :)
2018. dec. 3. 14:34
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Jó tudni, hogy mindig én hívom hozzánk a lányt... én mondjuk eddig azt hittem, hogy én szoktam utazni a csajhoz, de köszi, hogy felnyitottad a szememet. :D

F 35

2018. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Ez attól is függ, melyik városban laktok, én pl. budapesti férfiként nem fogok Budaörsre,Pécelre stb. egyéb agglomerációs kisvárosokba elkajtatni, ha sokkal praktikusabb ha bent találkozunk a belvárosban, ahol sokkal több a program és a lehetőség is.

Nyilván ha valaki messzebb lakik, akkor szívesen elmegyek meglátogatni, voltam már így pl. Hatvanban, Szegeden, Pécsen is, de azért sztem az a legpraktikusabb, ha ők jönnek ide, mégis csak ez az ország közepe + én már nem a szüleimmel lakom.

2018. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!