Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, aki politikailag teljesen más nézetet képvisel?

Figyelt kérdés
Mivel én szélsőliberális, individualista, minarchista libertariánus vagyok (a magyar társadalom kb. 0,1% gondolkodik így), így nem valószínű, hogy valaha is fogok találni olyan lányt, aki egyáltalán hasonlóan gondolkodik. A magyarok többsége államista, szoci segélyekben gondolkodó, én ezzel szemben sokkal inkább a piacra bíznám a dolgok alakulását, de azért nem vagyok anarchokapitalista, nem szüntetném meg teljesen az államot, de minimális szerepre szorítanám. A magam részéről egyébként nem a másik világnézete alapján választok párt, volt már szoci csajom is, és nem emiatt mentünk szét. Ha politikáról van szó egyébként akkor mindig az szokott lenni, h senkivel sem értek egyet, de mindenkinek a véleményét szívesen meghallgatom és elfogadom, h másképp gondolkodik, nem akarom a saját nézőpontomat senkire ráerőltetni.
2018. dec. 3. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Necces. A politikai szemlélet mögött életszemlélet, értékrend, erkölcsi állásfoglalás is van szerintem, szóval ha ez nagyon különbözik, akkor nem fog menni a kapcsolat hosszú távon.

Én ezt vallom, szóval volt már, hogy valaki azzal hülyített, hogy pont ugyanazt gondolja, amit én, aztán kiderült, hogy hazudott, csak hogy menő legyen előttem.

2018. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Valahol benned él a gyermek, aki kinevette volna azt, aki most vagy.

[link]

2018. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"A magyarok többsége államista, szoci segélyekben gondolkodó.."

Nekem már ez az egy mondat bőven elég lenne, hogy ne kezdjek veled. A probléma soha nem a nézetekkel van, hanem ennek a kinyilvánításával és a vitakultúra hiányával. Illetve az a probléma, hogy sokan vallják magukat bizonyos nézetekhez tartozónak, de sajnos egyébként fogalmuk sincsen, hogy ez mit is jelent vagy képvisel. Én nem tudom elviselni ezt a fajta unintelligenciát. Ahogyan azt sem, ha valaki beszél a nézeteiről, világmegváltó terveiről de igazából lóf.-t nem tesz semmiért. Ennél már csak az jobb, mikor nekem, 2 diplomás közgazdásznak akarja megmagyarázni, hogy mi merre hány méter de teljesen egyértelmű, hogy a véleményét nagyjából 3 HVG cikk alapján alakította ki, és semmilyen valós gazdasági háttértudása nincsen. Nem ismerlek, de nekem ebből a kicsi írásból is kijött, hogy te pont ebbe a kategóriába tartozol. Az, hogy soha senkivel nem értesz egyet pedig csupán annyit jelent, hogy nem gondolkozol. Én az ilyen mebereket messzire igyekszem kerülni.

2018. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljességgel kizárt. Ha teljesen más a politikai nézetrendszere (pl. pont ellentéte az enyémnek), akkor lényegében SEMMI közös nincs bennünk. Mégis mire épülne egy ilyen kapcsolat? Veszekedésekre? Azt inkább meghagynám az önsorsrontóknak.
2018. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Én is ugyanolyan vagyok mint te, de az élet azért nem kizárólag politikai nézet kifejtése. Hívj el nyugodtan egy lányt (gondolom más témád is van, ha nincs akkor gondolkodj el rajta), ha bejöttök egymásnak, a 6. randi után add oda neki az Atlas Shrugged-et. A legtöbb embernek amúgy nincs kialakult politikai véleménye, a társadalom messze áll attól, hogy mindenki szoci. :)

2018. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"fideszes vagyok szóval tőlem ,te megdögölhetsz kérdező"


ez nem is volt kérés a stílusod alapján :)

2018. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem vágom, miért probléma, ha nem értek egyet valakivel. Elvégre mindnekinek saját egyéni látásmódja van, az más kérdés, hogy sokan nem vállalják fel, hanem birkaként beállnak abba a sorba, amit a legnagyobbnak gondolnak.


Én szólászabadság párti vagyok: "Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de halálomig harcolni fogok azért, hogy mondhasd”

2018. dec. 3. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Kizárt dolog,én a jogfolytonos magyar királyságban hiszek! Erre épül az egész értékrendem ,nézeteim stb! Hungarista vagyok csúnya szóval bár nem szeretem ezt használni ,mert ez minden igaz magyar dolga lenne! Aki itt zsideszezik ,meg jobbik és így tovább az nálam kizáró! Mind ostobák a politikai szavazók!
2018. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg van a saját véleménye. Engem mivel cseppet sem érdekel a politika nem is beszélgetek róla senkivel.
2018. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
te vagy az anyázós népnevelő, kérdező?
2018. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!