Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy férfi. Adjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi. Adjak neki ajándékot vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval egy helyen dolgozunk, még nem nagyon beszélgettünk, de sokszor nézzük egymást. Pl ma is olyan fura volt, mintha megszünne minden, nézünk egymás szemébe pár pillanatig :)

Arra gondoltam hogy holnap Mikulásra adok neki egy kis saját kézzel gyártott apróságot. Szerintetek jó ötlet? Más is kap, a kedvenc munkatársaim. Vagy ebből rájön hogy tetszik? Vagy elkezdenek a többiek kavarni? Vagy inkább majd karácsonyra?

Mit tegyek? :)


2018. dec. 5. 21:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Mit akarsz adni?:)
2018. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Gyöngyből készült kis karácsonyfadiszt :)
2018. dec. 5. 21:54
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, legroszzabb esetben nem reagál semmit. Csak készülj fel valami frappáns válasszal arra az esetre, ha megkérdezné, hogy miért kapta. :)
2018. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Cseppet sem biztos, hogy a nézés akármi mást is jelentene, azonkívűl, hogy úgy megpakolna a karácsonyi céges bulin a főnök íróasztalán, mint ahogy egy jó bejglit kéne megpakolni töltelékkel... de ne legyen igazam.

Ettől eltekintve nyilvánvalóan kedves gesztus.

Kérj tőle cserébe egy virgácsot... vagy inkább ne.

2018. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ne adj neki semmit. Vagy masoknak is. De csak neki ne. Kinos lehet.

Konnyen lehet, hogy semmit nem akar. Ha igen, miert nem kozeledik?

2018. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Majd mondom neki, hogy a Mikulás küldi, mert nagyon ügyesen dolgozik :))

Mások is kapnak, nem csak ő.

Nálunk nincs céges buli, úgyhogy ilyesmire biztos nem gondol.

Eléggé félénk, csendes pasi, csak az a baj, hogy én is ilyen vagyok. Csak nem pasi persze :)

2018. dec. 6. 02:28
 7/22 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, adj neki
2018. dec. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem mertem neki odaadni, olyan hülye vagyok :(( egész nap azon izgultam, hogy legyen egy olyan pillanat aikor összefutunk és épp nincs a környéken egy pletykafészek sem. Kétszer is volt ilyen pillanat :( nézett rám a gyönyörü barna szemeivel, de megfagyok vagy nem tudom mi van, ha rámnéz :(

2018. dec. 6. 19:05
 9/22 A kérdező kommentje:
Lefagyok, nem megfagyok :))
2018. dec. 6. 19:05
 10/22 A kérdező kommentje:

Na végül odaadtam tegnap nagy nehezen :) örült neki, olyan kis aranyos volt. Sajnos nem beszélhettünk sokat, mert lejárt a szünete :(

Kicsit csalódtam hogy utána nem jött oda, de talán majd hétfőn lesz valami ;)

2018. dec. 8. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!