Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A viszonzatlan szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viszonzatlan szerelem egyenlő egy szakítással? Ugyanaz az érzés? Vagy a szakítást rosszabb elviselni?

Figyelt kérdés
Én évek óta nem tudok kiheverni egy viszonzatlan szerelmet,és azóta nem is volt olyan lány,akibe beleszerettem volna. Szó szerint már depressziós vagyok,hogy ő nincs az életembe. Egyszerűen nem tudom elfelejteni,mivel nagyon jóban voltunk,volt esélyem nála,csak ő másba volt szerelmes. 18/F
2018. dec. 7. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
pedig jobb lenne ha elfelejtenéd. az életed folyamán számtalan viszonzatlan szerelmet kell majd még elfelejtened. ideje elkezdeni gyakorolni.
2018. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

A szakítás rosszabb. Volt részem mindkettőben.

Meg kell tanulnod tovább lépni, ez főleg egy tudatos döntés.

2018. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a viszonzatlan szerelem szarabb, mert nem múló. Mivel nincs kapcsolat, nehezebb kiábrándulni. No meg még mindig jobb egy rossz véget érő kapcsolat, mert ott legalább voltak jó pillanatok.
2018. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz a kettő. Mindkettő fáj, de máshogy. A szakítás olyan szempontból rosszabb, hogy egy csomó emléket, akár éveket ki kell dobni úgymond a kukába, viszont a viszonzatlan szerelem sem jobb, mert az meg ki tudja meddig húzódik (a szakítás után jobb esetben megszakad a kapcsolat, így könnyebb túllépni).
2018. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!