Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 év korkülönbség sok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 év korkülönbség sok vagy belefér?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a konkrét felek aktuális korától, nemétől, az élethelyzetüktől és a vágyaiktól.
2018. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jól elvagyunk, és eltudunk beszélgetni bármiről
2018. dec. 9. 15:01
 3/10 A kérdező kommentje:
És én lány ő fiú
2018. dec. 9. 15:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó, de nagyon nem mindegy, hogy 18 és 31 vagy 40 és 53.
2018. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hát ezzel, hogy te vagy a lány ő a fiú sokkal nem lettünk okosabbak. Ahogy már leírták nagyon függ attól, hogy ki hány éves. Az adott érzések te mire vágysz ő mire vágyik, ezek alapján ha úgy van h 18-31 felállás mondjuk akkor sok mert lehet az egyik fél már családot gyerekeket akar a másik meg alig pottyant ki az iskolából és megkéne alapoznia az életét nem azonnal bele menni egy gyerek vállalásba. (Ez saját vélemény nem kötelező megfogadni)
2018. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, véletlen se írd le a korotokat... Nekem már ebből látszik, hogy itt sok.
2018. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok ő 33
2018. dec. 9. 18:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem mások az igényei egy húsz éves lánynak, mint egy 33 éves férfinek.Ő már valószínűbb hogy családra vágyik, gyerekekre.Amúgy nem tartom lehetetlennek hogy jól működjön a kapcsolat.
2018. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nincs ezzel semmi baj. Egy idősebb férfi jobban tud figyelni rád és szeretni. A szex is jobb feltehetően. Teljesen normális a 13 év.
2018. dec. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

13 év nem egy hatalmas különbség, belefér.

Viszont azért fontos, hogy miért van veled.

Azért mert fiatal vagy, és jaj de jó egy fiatal lányt megd.... de király vagyok, vagy azért mert mondjuk újra családot szeretne.

2018. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!