Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már veled az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled az, hogy a szerelmed messze lakott tőled, ezért mással jöttél inkább össze, aki közel volt hozzád?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Hmmmm... nem igazan...
2018. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Vele jöttem össze, és kibírtam a hátrányokat inkább. És fel sem merült bennem, hogy mást tegyek.
2018. dec. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mert nem kezdek kapcsolatot olyannal, aki messze lakik tőlem.
2018. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem, pedig a lehetőségem meglett volna rá. Igazából annyi pasi sosem próbálkozott nálam mint akkor, amikor a szerelmem 80 km-re lakott tőlem. Nagyjából minden azt erősítette, hogy hagyjam a francba. De inkább vállaltam ennek a hátrányait, mint hogy olyannal legyek, akit nem szeretek annyira. Ez a férfi azóta a férjem, tehát egyáltalán nem bánom, hogy nem adtam fel csak a távolság miatt.
2018. dec. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Engem több ezer km, és majdnem egy év választott el Tőle, mégis Őt választottam, és kibírtam. És mindig ledöbbenek, amikor 50-100 km miatt problémázik valaki.
2018. dec. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként én sem gondolok soknak 100 km-t. Vonattal 1-2 óra, hetente többször is bőven meg lehet oldani a találkozót. Kocsival meg pláne.
2018. dec. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:
67%

Előfordult.


Volt egy csaj, aki azt ígérte, hogy Pécsre költözik, amint tud, mert egyébként ő Pécsi, csak most Pesten dolgozik.


Vártam rá pár hónapot, majd szakítottam vele, mert nem hittem benne, hogy ez valaha is bekövetkezik.


Becsajoztam egy helyi nővel.


Rá 1 hónapra a Pesten élő volt nőm leköltözött Pécsre, ès be is pasizott :(

2018. dec. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

olyan bele sem tudtam szeretni, aki nem a városomban lakott.


tudtam, hogy nincs jövője, mert utálok ingázni.

2018. dec. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Volt, de ott nem a távolság volt a legnagyobb gond, hanem egyikünk sem engedett.

Nekem itt van a családom, munkám, ide járnak a gyerekeim iskolába.

Neki szintén, csak ott.

Három évig vártam rá.Hiba volt.

2018. dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen, volt ilyen.

1200 km távolság nem épp az az eset, amikor hetente tudtok találkozni.

Neki ott az élete, nekem itt. Költözni, munkát keresni mindkettőnknek nehéz lett volna.

A kezdetei rózsaszín köd gyorsan felszállt, és egyszerűen kihűltek az érzelmeim. Nem azért lett vége, mert volt más. De az tény, hogy a következő párom a közelben kerestem.

2018. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!