Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyen ajándékokat vesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen ajándékokat vesztek a párotoknak így az ünnepek közeledtével?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami különlegesebbel előrukkulni, de annyi mindent kapott már az évek során. Ha kérdezem mit szeretne, azt mondja, hogy semmit, mert mindene megvan. Érdeklik a sportok, főképp a motorozás és videójátékok, szereti az órákat is, de abból már millió van neki. Én a műszaki dolgokhoz nem értek, videójátékot venni neki meg olyan sablonos szerintem, mikor bármit letölthet a netről pár perc alatt...Teljesen tanácstalan vagyok
2018. dec. 10. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Készíts saját kezűleg ajándékot, feltéve, ha értékeli az ilyet és süss neki sütit.

Sporton belül mi? Mert az elég tág fogalom. Sporttal kapcsolatban lehet venni könyvet is.

2018. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan használati tárgyakat szoktam venni neki, amiket év közben észreveszek, hogy szeretne, figyelek az elejtett szavaira. Ő nem egy romantikus alkat, így nem magamból indulok ki, hogy szívecskés párna stb, hanem olyat igyekszem neki venni, amit használni/elfogyasztani tud. Idén például új klaviatúrát és a kedvenc kézműves teáját kapja.
2018. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2.vagyok: ami eszembe jutott a párodnak éa kicsit talán romantikus, kevésbé hasznos, de örülhet neki: közös fotó egy olyan képkeretben, amire régi, szétszedett órákból fogaskerekeket ragasztasz. Ha ügyesen megcsinálod, szuperül néz majd ki. Én a páromnak szétszedett billentyűzetből származó betűkből készítettem egyszer ilyen keretet és nagyon tetszett neki.
2018. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Élményt. Pl ejtőernyőzés, szabaduló szoba
2018. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3%
Semmit, miért kéne?? Ünnepen ünnepeljen egyedül ha akar.
2018. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy motorozást, motokrossz, pályamotorozás, túramotorozás, motorjai is vannak...de én ezekhez a műszaki dolgokhoz nem értek.
2018. dec. 10. 20:50
 7/20 A kérdező kommentje:
Ejtőernyőzés kizárva...ez már nekem is megfordult a fejemben de azt mondta rá, hogy ő szereti az életét :))))
2018. dec. 10. 20:51
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
6.: műszaki holmit ne is vegyél neki, azzal egy "hozzáértőnél" nagyon mellé lehet lőni.
2018. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Érdeklik a sportok, főképp a motorozás..."


Hungaroringen élménymotorozás egy Hayabusával.

Aprófát pisilne örömében.

2018. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy üzemanyag utalványt, vagy media markt, vagy valami hasonló és azt vesz amit akar.


De! Vehetsz egy 2 napos hétvégi Wellness utalványt is kettőtöknek, persze ha van rá kb 50-60 e Ft-od.

2018. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!