Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek valaki, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek valaki, aki már most készül a legszebb, legtisztább és legromantikusabb ünnepre - a Valentin Napra?

Figyelt kérdés

A Valentin Nap egy szívmelengető adomány az emberiségnek. Olyan sötét világot élünk, látszólag minden borús, de van egy nap, ami kizárólag a SZERELMESEKÉ. Emberek, ez csoda! Van egyetlen nap az évben, amig senki nem vehet el a szerelmes pároktól. Ekkor mindenki önnfeledt boldog, úszik a boldogságban, és a szerelme kedvébe akar járni.


Van már most köztetek valaki, aki keszül rá?


2018. dec. 11. 22:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
:))) Igen, én már mostanában is szívecskéket köhögök fel, de lenyomom, hogy majd valentin napon kihányhassam. Így készülök.
2018. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%

Jeeeezusom !!!! Nem unneplek ilyen hülyeséget !!! Akit szeretek nem csak egy kijelölt gagyi napon szeretem hanem az év többi napján is. Nem ajandkezok és nem is akarom hogy nekem ezen a napon ajándékot vegyenek. Felesleges nyálas gej nap. Túl van értékelve. Nem készülök soha nem is készültem erre

Eddig szerencsére olyan emberekkel voltam együtt akik ugyan így gondolták mint én .

N24

2018. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Te állat X)
2018. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, hol van az még...
2018. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

"A Valentin Nap egy szívmelengető adomány az emberiségnek. Olyan sötét világot élünk, látszólag minden borús, de van egy nap, ami kizárólag a SZERELMESEKÉ. Emberek, ez csoda! Van egyetlen nap az évben, amig senki nem vehet el a szerelmes pároktól. Ekkor mindenki önnfeledt boldog, úszik a boldogságban, és a szerelme kedvébe akar járni. "


Nem, a Valentin nap szerintem egy képmutató ünnep. Nyilván ez úgy hangozhat, hogy én negatív vagyok, de véleményem szerint az év többi 364 napjában is ugyanúgy tudod szeretni a szerelmed és ugyanúgy a tiétek lesz az összes nap és az őszinte szerelem nem egy napról szól, hanem az összesről.


A dolgok lényegét értem, hogy ez amolyan szerelmes ünnep, mert manapság már mindennap van ünnepe és minden hülyeségnek van világnapja, így a szerelemnek miért, ne lenne.. De ezt a nyálas szöveget amit írtál én visszataszítónak tartom abban az értelemben, hogy nem csak azon az egy napon kellene bájologni és eljátszani a juj de nagyon szerelmes vagyok hőst.

2018. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
29%
khamu cz-vel..
2018. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Írhatnátok kort és nemet is, csak hogy tudjam, kik véleménye ez...


Elsőre egy rakás sörhasú futballhulligán illetve egy szigorú tekintetű tanárnő képe ugrik be.

2018. dec. 11. 23:06
 8/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem készülök. Mert szerintem nem az amit Te képzelsz bele. Adomány az emberiségnek? Kitől? Ezt az emberek "adják" az embereknek. Külömben meg csak üzlet lett belőle az évek alatt. Egy elferdült ünnep. Az emberek azon napon úgy viselkednek a szerelmükkel mint ahogy minden nap kellene.

Méghogy a legtisztább ünnep...😀

2018. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindeki rajong ezért a hülyeségert. Te neked tetszik szeresd unnepeld ennyi

Attól meg nem leszünk az amit írtál Kérdező.

2018. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Absolute. Szorgosan töröm össze a szíveket, ahogy közeledünk felé. Anyám borogass! 😀
2018. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!