Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ha egy gyerekkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy gyerekkori lányismerősöm iránt nagyon vágyakozom, úgy érzem lett volna dolgunk egymással, akkor elképzelhető, hogy az élet elrendezi, hogy találkozzunk is?

Figyelt kérdés
Azaz ha találkozni kell, találkozni is fogunk.
2018. dec. 13. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Az élet nem rendez el semmit, felesleges ebben reménykedni és erre várni, nincs olyan, hogy sors. Az egy dolog, hogy te úgy érzed, hogy lenne dolgotok egymással, ha ő nem viszonozza, az az ő döntése.
2018. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
24 éve találkoztunk utoljára, akkor gyerekek voltunk. 2017-ben újra megjelent a képe előttem. Tudom, hogy a múltat nem érdemes visszasírni, de valamiért mégis akkor megjelent ő a tudaomban.
2018. dec. 13. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Persze. Kìvánd ezt és mond utánna: Abraka dabra -.-

Ez inkább az ezo kategóriában állná meg a helyét. A valóság hogy ha akarsz valamit azt neked kell elintézni. Ha ő nem akarja akkor meg hagynod kell.

2018. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbi mondatoddal: "Ha ő nem akarja, hagynod kell" teljesen egyetértek. Különben nem az első, hogy évtizedek vagy sok év után keresnék meg valamit és már nagyon kell gondolkodni azon, ki vagyok.
2018. dec. 13. 14:26
 5/8 A kérdező kommentje:
A másik része viszont az ezotéria. Akkor azt gondolod, hogy a reformátusok is hazudnak az eleve elrendelésről. Régen kinéztem magamnak egy lányt facebookon és az élet teljesen véletletnül úgy hozta, hogy találkoztunk. Két éves kapcsolat lett belőe. Biztos, hogy ez véletlen?
2018. dec. 13. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Akivel úgy érzed, hogy dolgod van, azzal dolgod van, de nem biztos, hogy párkapcsolat.
2018. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én még barátnak is elfogadnám.
2018. dec. 13. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj rá facebookon és meglátod.
2018. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!