Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, járnátok utcaseprővel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, járnátok utcaseprővel? Maga a férfi jólszituált lenne, így szűrné ki a pénzéhes nőket. Az elején senki nem tudná hog mennyi pénze van.

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem, bocs. ELég idétlen szűrő. Ezzel nem csak a pénzéhes nőket szűri ki, hanem azokat, akiknek fontos, hogy a másik művelt, tanult legyen és legyenek céljai az életben, nem csak a vegetálás.


AKkor már inkább add ki magad tanárnak, mentősnek, akárminek.

2018. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól szituált de utcaseprő,csak én érzem,hogy ez akkora böszmeség mint ide a MArs? :)

Ha jól szituált hogy lenne utcaseprő?


Amúgy nyilván egy utcaseprőnek alacsonyak a lehetőségei,mert nem tud vele tervezni és besavanyodott maga az embr plusz izgalommentes életre egy nő sem vágyik.

2018. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elkérném tőle a seprűt, és elrobognék vele :D
2018. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
4%
Én voltam diplomásként biztonsági őr. A nők oda voltak értem, mint ha meg sem látták volna hogy mi a foglalkozásom. Persze az azért valahogy mégis kisugárzódhatott belőlem hogy a szüleimnek meg jól működő gazdaságuk volt. Persze azt megjegyzem, hogy nem csak a legszebbek voltak oda értem, hanem olyanok is akik azt gondolták hogy náluk jobbat úgysem kapok a sorsom miatt. Viszont tényleg jó ötlet lehet a kérdés. Mert a csinosabbak közül tényleg nem a pénzéhesek kezdtek ki velem, hanem szimpátiára ment a játék, illetve olyanok kezdtek velem akiknek kiváló egzisztenciájuk volt. Gondolhatták ha a férfinak nincs, de nekik van, és megvan a szimpátia...
2018. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer próbáld ki, hogy milyen. Kint a hidegben, kotorászni mások mocskában, miközben sokan megvetően néznek, mások szánalommal.

Akinek annyi esze van, hogy ezt bevállalja, csak azért, hogy kiszűrje a nőket, az egyszerűen hülye.

Hülyékkel pedig nem kezdek.

2018. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
#5 Az a gond ezzel, hogy pont azok néznek megvetően, akiknek a szemetét eltakarítja a utcaseprő. Mi dobáljuk el, de lenézzük azt, aki rendet rak utánunk?
2018. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

#6

Rossz ajtón kopogtatsz, de nem fejtem ki. :)

2018. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem bírom, ha valaki manipulál.
2018. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

LOL :D


Az aranyásók kiszűrésének van egy fél tucat sokkal jobb módja, annál, hogy utcaseprőnek álcázod magad.

2018. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van. Kevesen vannak akik szánalommal és megvetéssel néznek az utcaseprőkre. De elmondhatnám ugyanezt a szemétszállítókról is.
2018. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!