Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Diplomás, komoly, intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás, komoly, intelligens nők miért nem veszik észre, hogy a férjük már hónapok óta prostihoz jár?

Figyelt kérdés
Történeteket nem mondok, adott a kérdés, válaszoljatok rá.
2018. dec. 19. 05:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
1%

A papír az csak egy dolog, magolni s szókincset bővíteni bárki tud, ha akar.


Nagyon sok "agyon iskolázott" nem életre való s buta (tisztelet a kivételnek).


Pl egyik felettesem nálam is bepróbálkozott s minden 40év alatti nőnél, mint kiderült...miközbe van pár éve párja... Nagyon ostoba lány lehet, mert a srácról ordított már első bemutatkozáskor: Ezzel valami nem stimm.

Majd full titkosított A és B profil, egyiken kapcsolatban másikon nem.

A nonverbális kommunikációja pedig rengeteg mindent elárult... Főleg amikor kapcsolatról kérdeztem.


Másnap pedig oda súgtam a fülébe:

Nagyon buta barátnőd lehet, de csúf is ha nem tud a lábaközt tartani 😂 - majd megveregettem a vállát s mentem dolgomra. Azóta lapít, amint meglát.


25/N

2018. dec. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy tudják, csak szemet hunynak felette.
2018. dec. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
21%

Mivel nincs "emberismeret hülyéknek" modul, ezért ebből a szempontból teljes mértékben lényegtelen a diploma vagy bármely más bizonyítvány megléte vagy nem léte.

32/f

2018. dec. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
17%
Hogy mit tud a férfi és mit tud a nő, sem nem diploma sem nem annak mércéje, hogy te mit tudsz.... 2.-dik hozzászólóval értek egyet....
2018. dec. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Nem mindenki tudja, sokszor ebből is van sokszor a balhé, hogy az illető utóbb tudja meg, hogy felszarvazták.


Tételezzük fel, amit a 2-es mondott: tudja, szemet huny fölötte. Miért? Gazdag családoknál még a pénz miatt el tudom képzelni, (bár az a kapcsolat már régen nullán van, ha csak a pénz tartja őket össze). De egyéb ok miatt miért nézné el valaki az ilyet?

2018. dec. 19. 06:20
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
Tudnek magyarazni de majd mas fog. A lenyeg, hogy nem csak a penz vagy az anyagi jolet az oka. Az ember nem igy mukodik... de ha lenne onismereted hamar rajonnel te is az okokra... ;)
2018. dec. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#6


Többféle magyarázat is lehetséges, és személyfüggő is a dolog. Bár egyik sem elfogadható, ugyanúgy hülye marad az illető.

2018. dec. 19. 06:27
 8/33 anonim ***** válasza:
81%

Az is összetarthatja, hogy jól megvannak egyébként egymással és ugyan ez meg van engedve a másiknak is ehhez hasonló.

32/f

2018. dec. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%
Van, akinek belefér. Lehet, hogy olyan vágyai vannak a pasinak, amit a feleség, akivel amúgy jól elvan, nem tud vagy akar megadni.
2018. dec. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem érdekli
2018. dec. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!