Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyünk valakit függővé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyünk valakit függővé magunk iránt?

Figyelt kérdés

Hogy ne kelljen tennünk a továbbiakban a kapcsolatért, hanem a másik legyen "reménytelenül szerelmes" belénk, igazi függő.


Előre biztos vagyok, hogy iszonyatos sok indulatot és ellenségességet fog kiváltani a kérdésem. Bevállalom. De mégis érdekel, hogy ki hogy manipulálja a másikat, hogy szerelmes maradjon belé.

FFi részéről a fiatalabb nő irányába.


Az nem érdekes a kérdésben, hogy ez helyes-e és szabad-e és etikus-e, mert nem ez a kérdés. Inkább közvéleménykutató, információszerző, tájékozódó jellegű a kérdés, nem gyakorlati alkalmazást előkészítő.



2018. dec. 19. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy. Fel kéne nőni, kislány. Egy idősebb hapsit te max az álmaidban fogsz manipulálni. Ez nem így működik. De ha ennyire naív vagy, fordítva még elsülhet.
2018. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy. A szerelem biokémiai folyamat, ami egy idő után óhatatlanul elmúlik. Esetleg hormonok folyamatos adagolásával állandósítható, nem tudom.
2018. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nem lehet ám mindenkivel megcsinálni, csak az önbizalomhiányos, lelkisérült, rossz kötődési mintás áldozat-típusokkal. Ezekhez nem is kellenek különösebb praktikák szerintem, a klasszikus nárcisztikus viselkedég pont elég ide. Egészséges, önismerettel és önbecsüléssel rendelkező embert pedig hiába manipulálnál, át fog rajtad látni és nagyon hamar eltávolít az életéből.
2018. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Most nem is tudom mit vársz, mit mondjunk. Igazából akkor lesz valaki függő, ha őszinte, nyílt kapcsolatban vagy vele és tisztelitek egymást. Addig ne várj semmi jót az élettől. De akkor taktikázz, játszd a "húzd meg - ereszd el" játékot.


28N


28N

2018. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Az amit te szeretnél sokak számára elég jól hangzó dolog lehet, de sajnos megsúgom ez soha nem fog működni. A szerelem elmúlik egyszer, hol hamarabb, hol később, de na az elmúlik és nem teszel a kapcsolatért semmit akkor a párod elég hamar rájön a rózsaszín köd után, hogy le se szarod és lépni fog. Max keress egy gold digger csajt, de azért is tenni kell mert pénzelni kell szóval bocsi haver, de ilyen tényleg nincs.
2018. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Hidd el, nem olyan jó dolog ez. Belém volt így szerelmes egy lány, akit a hátam közepére sem kívántam, az elején megbeszéltük, hogy ez csak szexkapcsolat, majd az első együttlét után közölte, hogy ő halálosan szerelmes belém, a lakásán voltunk és bezárta az ajtót, eldugta a kulcsot, több óráig nem nyitotta ki, aztán még fél éven keresztül írogatta nekem a hülyeségeit. Szabályosan menekülnöm kellett előle.
2018. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha valakit meg akarsz fosztani - ez esetben manipulációval - a szabad akaratától, akkor előbb-utóbb veled szemben is meg fogja ezt valaki csinálni. És nagyon nem lesz kellemes élmény.
2018. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!