Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért ilyenek az emberek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hell10002 kérdése:

Mért ilyenek az emberek?!

Figyelt kérdés
Volt egy 2-éves kapcsolatom nagyon szeretem a lányt intézetes volt ö 17 én 19 és ebe 2-évbe 3 csalt meg engem! 3 meg bocsátottam neki mert nagyon nagyon szeretem nem tudom mért. Pedig se nem takarítót se nem főzőt nem csinált semmit haza jöttem a melóból nem volt be gyújtva se hidegbe jöttem haza. Délután 2-ig aludt vagy tovább. és el mentem 1-hónapja melózni és ara jöttem haza hogy a cucai mindene el tűnt le lépet mert hogy nem voltam neki elég jó. És most meg vissza akar jönni hozzám vissza fogadjam vagy nem? Anyi kérdés van bennem. Tényleg nem értem a nőket kezdek már tényleg tejesen meg utálni az embereket. Szeretem mindent meg teszek érte hogy neki jó legyen és le lép. Mért ilyenek az emberek? Most ott tarok hogy semmi élet kedvem legszívesebben meg halnék. Nem értem az emberi logikát mért nem lehet meg maradni 1-embernél ez tényleg olyan nehéz lenne?

2018. dec. 19. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

1. Tanulj meg magyarul helyesen írni!

2. Hasonló a hasonlót vonzza!

3. Zsák a foltját mindig megtalálja!

4. Soha nem tanulsz ezek szerint a hibáidból!

5. Te választod őket, szóval jó lenne, ha vállalnád tetteid után járó következményeket!

2018. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi az hogy hasonló hansonlot? egyáltalán nem vagyok piszkos retkes gyerek haza jöttem én takaritotam... meg mostam.. a helyes írás azért bocsi de diszlexia vagyok sajna
2018. dec. 19. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Vissza ne fogadf, nőként mondom! Azért kuncsorogja magát vissza épp, mert tudja, hogy veled meg lehet tenni! Hiszen 3 félredugását is elnézted neki! Érzed mire akarok rátapintani?! Te egy biztos pont vagy, akit bármikor csesztethet, mert lábtörlő vagy!


Legyen eszed!


30N

2018. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Intézetis.Nincs értékrendje,trehány,rendetlen,nem házias,téged csak kihasznál a pénz miatt,igénytelen.Most legalább megtanultad hogy javarészt ilyenek ezek.Vissza ne merd fogadni.
2018. dec. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!