Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit adtok karácsonyra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit adtok karácsonyra a párotoknak?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt.

Arra gondoltam, hogy adok neki egy saját készítésű "kupont". Írnék rá olyat pl h: masszírozás, kedvenc kaja főzése, takarítás, szex, (szex póz stb), közös fürdés....

És mivel új lakásban van ... vennék neki pár hasznos eszközt, pl tároló doboz, ágytakaró, díszpárna .


Szerintetek?


Én vagyok a nő.



2018. dec. 20. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Semmit, mert kidobtam :D


De ez a kuponos jó. Csóró egyetemista csikó koromban èn is adtam ilyet :)

persze, komolyan kell venni a bevàltàst.

2018. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2 puszit.
2018. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%

Szalámis kiflit.


Kellemes Ünnepeket!

2018. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ez a kuponos dolog elég fantáziátlannak tűnik, de sokan értékelik. Mi élményt szoktunk egymásnak ajándékozni, most például lefoglaltam egy hétvégét egy olyan helyen, ahová már régóta el akart jutni, de még nem volt alkalma. Mellé, csak hogy a fa alatt is legyen valami, két apróságot kap: egy könyvet, amit egy ideje el akar olvasni és egy multiszerszámot a hobbijához, aminek tudom, hogy nagyon fog örülni.
2018. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

#

Multiszerszámnak én is örülnék :D

2018. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem ajándékozunk sosem. Mindig inkább csinálunk valami közös programot.
2018. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Semmit, mert nincs csajom.
2018. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam adventi naptárat, minden napra egy okot, amiért szeretem. A 24-iben lesz bármit kívánhat kupon (remélem nem mosogatás lesz az :D)

Meg kért egy Bluetooth headsetet és fekete pénteken zsákmányolt egyet jó árban, de arról tud.

2018. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Ez így fél év utàn teljesen jónak tűnik, sőt, sztem én maradnék a kuponoknál. Később már nem nagyon lesz mit elsütnöd, most “adj bele mindent”, és haszáld ki! Majd később, évek múlva jöhetnek a praktikus ajándékok, most még legyen “izgi”! ;)
2018. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9

Ne bántsd már őket, hadd legyen szép ünnepük, még fiatalok és szerelmesek.

2018. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!