Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket milyen érzés tölt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket milyen érzés tölt el amikor a szerelmed gyerekkori képeit mutatják neked?

Figyelt kérdés
Lassan itt a karácsony, bizonyára mindenki megtapasztalhatta, hogy mennyire szeretnek dicsekedni a kisunokával, aki immáron a szerelmetek. Jönnek a régi babakori képek. Milyen érzés néznetek? Csak én nem érzek semmit? Aranyos persze, hogyne lenne az. Ti mit éreztek?
2018. dec. 20. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Izgatottságot, hogy a fotóalbum végére érjek és mehessek fifázni.
2018. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A babák kb. klónsereg, én nem sok különbséget látok köztük.


Gyerekkori képek meg viccesek max. Bár az enyémről pl. nem mondanád meg, hogy én vagyok rajta. Túl sokat torzultam. Bár hatásos összeállítás lehet majd a halotti toromra. Igaz ott se lesz senki, szóval mégsem.

2018. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Áhh megnyugodtan, köszi, én is ugyanígy vagyok, nem igen tudom felismerni, így persze a mama nagyon ki tud akadni ha nem mondom meg képről épp melyik unoka is van rajta az 5-ből :D :)
2018. dec. 20. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a régi képeket nézegetni,milyen kis aranyos volt még akkor.
2018. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi. Én eleve nem szeretem a kisbabákat, az újszülöttektől meg sajnos viszolygok (igen, tudom, biztosan gonosz lelketlen nő vagyok). Nagyobb gyerekeket jópofának találom. De mindig az van a fejemben, hogy na ezekből is nagy valószínűséggel egy gyökér felnőtt lesz. Szegény barátnőim mindig félve küldik el a gyerekeik fotóját. :/

Nem kell szégyellned, ez van.

2018. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk már van gyerekünk, de azért még néha előbukkannak általam sose látott képek az apjáról. Aranyos dolog látni, mennyire hasonlítanak. :)
2018. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!