Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a házastársad évek óta sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a házastársad évek óta sem válni, sem intimitást nem akar, etikus szeretőt keresni? Meddig tartható szem előtt a szerelem, szeretet ha a test követelőzik.

Figyelt kérdés
Vagy helyette dönteni és válni? Talán ő is boldogabb lenne egy új kapcsolatban? Olyan nehéz az élet.
2018. dec. 23. 12:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Saját magadnak nehezíted meg. A váláshoz nem kell az engedélye.
2018. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Etikus elválni. Nem kell hozzá az ő engedélye.
2018. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Állj a sarkadra, légy férfi vagy nő! Megmondod, hogy neked ez így tovább nem megy és válni szeretnél.
2018. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#1

Nem az engedélyét szeretném, hanem, hogy közös döntés eredménye legyen, ha válunk, ha.

2018. dec. 23. 12:56
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem tartanék szeretőt. Elválnék. Évekről beszélünk, tehát nálatok ez lett a norma. Nem csak egy hullámvölgyről. Ha vannak még érzelmeim a másik iránt és ő is nyitott akár szakember segítségét is kérném pl szexuálpszichológus. De az tuti, hogy ha nem tudnám megjavítani kilépnék.
2018. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

"Amúgy -beszéltél már erről vele hogy miért nem akar?"

Persze, hogy beszéltünk, milliószor kb.

A párok beszélgetnek egymással a problémáikról többnyire.

De nem őszinték(nyilván én sem lennék az fordított helyzetben), sosem fogja megmondani miért nem szeret hozzámérni.Majd egy ismerősnek, barátnak elpanaszolja, nekem nem. Ismerem ezt az állapotot, nem is hibáztatom érte, csak történjen már valami, bár kétségtelen az is, hogy gyáva nyúl vagyok mindent elölről kezdeni, azért is halogatom.

2018. dec. 23. 13:05
 7/28 A kérdező kommentje:

#5

Én sem szeretnék szeretőt, hánynék magamtól és a helyzettől is, ahhoz másféle lelkialkat kell.

2018. dec. 23. 13:10
 8/28 anonim ***** válasza:
33%

Ha tud róla és még úgy sem akar válni akkor okés, ezt hívják nyitott párkapcsolatnak.

Ha titkolózol előtte az sehogy nem etikus.

2018. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Most pl indulunk moziba, érzem, hogy szeret és velem akar lenni, de az intimitás, hogy veszhet ki egy emberből célzottan. Háziállatokat dédelgeti, engem nem :D

Tragikomikus ez az egész.

2018. dec. 23. 13:14
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Közös döntés a fenéket... igazából csak gyáva vagy! Se őszinte beszélgetés, se semmi. De akkor maradj tovább, ha ilyen tesze-tosza vagy.
2018. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!