Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk lányok ti voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok ti voltatok már szerelmes kpop idolba?

Figyelt kérdés

tudom elég gáz (brutális) mert

1: 8000 km a távolság

2: ezeknek az embereknek sokszor meg van tiltva a párkapcsolat

3: ez szinte csak álmodozás, fantáziálgatás elvégre mennyi esély van erre?


kérdések:

nektek mennyi ideig tartott?

kik voltak azok?

miért szerettetek belé?

mi volt amit utáltatok benne?


nekem mondjuk mindig is tetszettek az ázsiai lányok mert csinosak aranyosak és szexisek is tudnak lenni 3 az egyben :D aki most megtetszett az nem a színpadi előadása miatt hanem a hangja a beszédje a mosolya no meg a nevetése miatt tetszett meg (+ aegyo ami brutálisan megy neki persze látom rajta hogy megjátsza de mégis nagyon jól áll neki mert utána mindig elneveti magát és a hangja vissza áll arra a jó kis mélyebb (normális) hangjára)



2018. dec. 23. 23:33
 1/5 A kérdező kommentje:
még azt is megfontoltam hogy neki állok a zenei életnek pedig nincs semmi érzékem hozzá vagy nem tudok róla (nem énekeltem még közönség előtt) ezzel is talán...talán nagyobb esélyem van találkozni vele :W
2018. dec. 23. 23:39
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Az kedvenc előaómba mindig is "szerelmes"voltam ,de nem teljesen úgy. Nagyon aranyosak, és ha személyesen lenne alkalmam megismerni őket,akkor biztos beleszeretnék valamelyikükbe, de nem ezt dobta az élet. Én boldog vagyok mint fan,ők is csak emberek,és én is fogok saját párt találni. Szóval mondhatnám hogy én soha nem voltam szerelmes hírességbe, csak az hazugság lenne.

Az a durva hogy nem is a kedvenc énekesemről volt szó, és nem is újként ismertem meg. Csak egy videót néztünk róla es ahogy ott sétált, meg mosolygott,egyszerűen megmozdult bennem valami. Nem teljesen tudom elmagyarázni, nem is annyira emlékszem rá. Talán soha nem éreztem még ennyi késztetést arra, hogy valakit megismerjek, a közelében legyek. Pedig volt már párom,tudom milyen.


Utána kicsit traumatizálva elgondolkoztam hogy én nekem nem kéne beleszeretnem egy a világ másik felén lakó híres emberbe. És egy ideig rettentő szomorú voltam,hogy nem én vagyok az a lány akit majd elvesz feleségül. De nem nagy dolog, ilyeneken gondolom mindenki átesik.

2018. dec. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam 10 éves, akkor a Take that volt a menő meg a techno.
2018. dec. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem is tudom egy részem azt akarja hogy elmúljon ez az érzés de egy másik részem pedig nem akarja hogy elmúljon

(alapból sem voltam az a szerelmes típus! [ha tetszettek más lányok is az is inkább birtoklási vágy volt, szóval nem akartam megismerni a gondolatait, érzéseit csak az enyém legyen és kész le tudva... :/] éppen ezért nem akarom el engedni ezt az érzést! mert lehet nem lesz több ilyen)

2018. dec. 28. 21:05
 5/5 anonim válasza:
Minden embernek aki nem kő alatt élte tinédzser korát volt/van elérhetetlen szerelme ez régen is igy volt. Nagymuternak valami rocksztár, Anyának Antonio Banderas stb stb. Nekem is van egy lány idol akit nagyon szivesen megismernék. Ettől függetlenül van barátnőm akit szeretek.
2018. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!