Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak nekem húzódik gonosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem húzódik gonosz mosolyra a szám, amikor egy önbizalommal teli határozott, nagyszájú feminista nő mégis egy Casanova hálójába akad, és már csak árnyéka lesz önmagának?

Figyelt kérdés

Korábban:


"... meg a frászt... egy intelligens, határozott tanult nő átlát az aljas férfiakon, akik nem tudják megbecsülni a nőket... nem, egy nő sosem alázná meg magát"


Napjainkban:


"...kérlek.. könyörgök ne hagyj el, én ebbe belehalok, nem bírom ki... Azért nézem el, hogy megcsaltál, mert szeretlek! Ne, kérlek, mig csinálsz!? Ne hagyj itt"


😂😂😂


2018. dec. 27. 06:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
A nyomornak sok szintje létezik
2018. dec. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Bizony. Emögött nincs se logika se okozati összefüggés. Hatalmas emberismerettel rendelkezhetsz! Üvölt a storyból hogy egy lelkisérült lányról lehet szó, aki, mint MINDENKI magabiztosnak akart tűnni, és csak arra a szeretetre vágyott, amit otthon nem kapott meg (sem útravalót, hogy miként lehetne úgy élni, hogy azt megkapja...)

De nevess csak. Nyilván te is hasonló értékeket tanultál oda haza, és teljesen tisztában vagy azzal, az emberek miért viselkednek úgy ahogy.... :(

2018. dec. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem, rajtad kívül még sok kárörvendő ember van, aki örömét leli mások problémáiban.
2018. dec. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%
Bizony-bizony,az életben így működik.Természetesen csak ha a férfi tényleg jóképű.
2018. dec. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ilyenkor villan fel a gonosz mosolyom.

Ugye tudod, hogy ettől neked még mindig nem lesz nőd, és szűzen fogsz meghalni?

😈

2018. dec. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
Nekem is. Lehet egy nő akármilyen okos, akármilyen feminista (mondjuk a kettő kizárja egymást), ugyanúgy a hormonjai irányítják.
2018. dec. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

de ettől neked nem lesz jobb.


még egy feminista nő sem fanyalodik rád.

2018. dec. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem gusztustalan.Amellet h kitalált stori.Az arogáns beképzelt embereket én sem szeretem.Oké értem el vannak páran eléggé szálva maguktól a női nemnél...Hidd el ez a férfiaknál is megvan..Nem egy fönököm volt aki azt hitte magáról h valaki...azt milyen gyorsan megtört :D(lelkileg..)Az egy munka helyi vita volt.De amit te csináltál az egy igazi nagy parasztság volt ami nem eredményez mást csak még nagyobb gyűlölködést.

Az ilyen embereket legközelebb próbáld csak meg ignorálni...nehéz dolog tudom de ez a legjobb út talán ,arra hogy a társadalom vissza találjon önmagára.

2018. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Én sem értem az összefüggést. Fogalmad sincs mi a feminuzmis jelentése.

Neked ettől jobb lesz? Neki legalább volt pasija és majd lesz új is. Neked viszont ettől nem lesz nőd.

2018. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
27%
Mellesleg marha nagy feminista lehet, aki egy pasitol megtörik... a hülyeséged veri a logikát... de nem baj! :D
2018. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!