Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A magyar lányok mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok mi alapján választanak párt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan párválasztási szokàs, ami a magyar lányokra, nőkre jellemző? Gondolok itt arra, hogy a fiú, férfi vagy származzon tehetős családból, ha ez nem áll fenn, akkor legyen nagyon jóképű és szexi vagy esetleg legyen intelligens? Szerintetek melyiket preferálják a magyar nők és lehet-e egyáltalán àltalànosítani? Ti mit tapasztaltatok a saját életetekben vagy a környezetetekben? Hölgyek is vàlaszolhatnak. Nem és kor feltüntetéséért külön köszönet! 34/F

2018. dec. 27. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Csak abban vagyok eddig biztos, hogy az alapján amit mondanak a szájukkal, biztos nem.

32/f

2018. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Magyar nők.. itt inkább egyének vannak. Egyikünk anyagiak alapján választ,másikunk kinézet alapján,megint mások pedig a belső értékek alapján. És/vagy tetszőlegesen (!)


Például nemrég jártam olyan férfival és voltam fülig szerelmes,aki nem kifejezetten volt a legjóképűbb, alacsony is volt és nem is keresett annyira jól.

:)

2018. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Semmi magyar specifikus dolog nincs.
2018. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Mondanám, hogy lehetőleg férfi legyen, de vannak melegek is, nekik meg pont nem ez kell. :-) Egyéni ízlés és egyéni igények vannak, nincs általános dolog, amit mindenkire rá lehetne húzni, tényleg.
2018. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Első az igényes külső,ha nem fogod meg a kinézeteddel,veszett fejsze nyele.


Legyen humorod és némi apród.


Mindig legyen humorod és némi apród.


Soha ne lelkizz,legyen saját véleményed minden területen.

2018. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Magyar nőként kizárólag betyárokat vagy huszárokat keresek.


Nincs ilyen általánosítás szerintem...

2018. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Minden ember más és más. Így az igények is mások személyeként. Személy szerint nem értem azt a fröcsögést és sajnáltatást ami itt megy GYK-n ezen a térén.


Soha sem volt nő problémám pedig kifejezetten én is bármelyik önsajnáltató lehetnék innét.


Elvagyok magamba is (nincsenek úgymond erős baráti köreim). Anyagilag teljesen átlagos családból, és teljesen átlagos keresettel rendelkezem. Nem vagyok egy kondi szökevény (kifejezetten vékony vagyok).10-ből lehet mondjuk csak 1-2 lány tart helyesnek, de 1000+1 dolog van amivel lehet kompenzálni a dolgokat.


Nem hiszem , hogy nekem kellene lifecoachnak lennem de pár tipp:

-Önbizalom (ha te nem hiszel magadban más miért hinne ? )

-Ápoltság (mondjuk friss lehelet, nem bűzölögsz, arcszőrzet rendezett)

-Udvariasság(remélem nem kell megmagyaráznom....)

-Intelligencia/Műveltség/Viselkedés (nem köpködsz,nem túrod orrod, nem büfögsz (eleinte), etc)

-Humor


Nem kellenek ezekhez extra keresetek és sárm , talán nem egy topmodellt találsz , de egy rendes,szerethető,vonzó lányt.


Sok sikert.


26/F

2018. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
A 4-es válaszoló nagyon jól leírta,nincs mit hozzáfűzni.
2018. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
általában ízlés alapján.
2018. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Magasság
2018. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!