Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavar ennyire, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ennyire, hogy nem foglalkozik velem? Beleszerettem volna?

Figyelt kérdés
Még középsulis voltam, amikor megismerkedtünk. Nagyon közeli barátok lettünk, mindent megosztottunk egymással. Két évig nem történt semmi, aztán egyik nap bevallotta, hogy első perctől fogva szerelmes belém. Kedvesen visszautasítottam, mert bár odáig voltam a személyiségéért, nem vonzott a külseje, és ezen képtelen voltam felülemelkedni. Közben lett párom, a srác is próbálkozott más lányoknál, de megmaradt a bizalmas viszonyunk... Egészen addig, míg az egyik barátnője el nem tiltotta tőlem. Így hát egy jó darabig nem beszéltünk. Sokszor eszembe jutott, hogy mi lehet vele, de nem akartam felhívni, nehogy ezzel veszekedést generáljak közöttük. Aztán szakítottak. A srác nem sokkal később megkeresett engem, bocsánatot kért, és ismét barátkozni szeretett volna. Egye fene, eléggé hiányozott, sutba dobtam a megbántottságomat, újra beszélgetni kezdtünk. Az első pár napban ötpercenként a telefonomat lestem, azonnal válaszoltam neki, ha írt. Sokat és sok mindenről beszéltünk, nem győzte hangsúlyozni, hogy végre teljes mértékben túllépett rajtam, boldog. Egy ideig keresett engem, aztán abbahagyta, pedig jókat beszélgettünk. Utána én írtam neki párszor, azokra válaszolt is, ahogy ideje engedte. Most két hét csend után ismét írtam neki, hogy mi a helyzet, de csak megnézte, és napok múlva írt egy félmondatot. Arra reagáltam kedvesen, megnézte, de egy sort sem válaszolt. Ennek már több mint egy hete. Nem tudom miért, de nagyon bosszant a dolog. Ha nem érdekli, hogy mi van velem, akkor miért keresett meg a szakítás után? És engem miért piszkál egyáltalán ez az egész, ha csak egy szimpla barátról van szó? 23/L

2018. dec. 28. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2018. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Bántja az egódat, mi? xDDD
2018. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Vagyis én nem hiszem, hogy aki régen nem tetszett külsőre, most már igen. Úgyhogy szerintem az egódat bántja. De nem biztos. Most tudnál szexuálisan vonzódni hozzá?
2018. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ő kapcsolatot akart, te barátkozni.

Nem működik ez soha.

Ha beleszerettél volna akkor egy percig sem gondolkodtál volna. Az meg, hogy ilyen tinglitangli viszonyban indulnak be az érzelmeid, erősen kétlem.

2018. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eléggé kikupálódott az évek alatt, stílust is váltott, jobban tetszik, mint régen. De lehet ezt is csak azért érzem így, mert tojik a fejemre.
2018. dec. 28. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem lépett túl rajtad. Megfogadta magában, hogy tovább szeretne lépni, ezért nem keres. De nem biztos.
2018. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek után keressem még egyáltalán, vagy várjam meg, míg ő jelentkezik? (A büszkeségem azt diktálja, hogy maradjak a fenekemen.)
2018. dec. 28. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez neked szerelemnek szamit akkor itt azert komoly gondok vannak.


Nekem ez csak egonak tunik, ahogy az egyik valaszolo is irta.

2018. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az előzőleg kiírt sztoridban még együtt van a csajjal. Most akkor melyik?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2018. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!