Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexi képek barátom szülinapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi képek barátom szülinapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


A páromnak januárban lesz a 35. születésnapja.

Mivel nem élünk együtt, ezért úgy gondoltam, hogy meglepem szexi képekkel. Érzéki fekete-fehér képek lennének és szigorúan csak fehérneműben!!!


Kb. úgy nézne ki az egész mint egy fehérnemű katalógus csak én lennék a modell :D A párom imádja a szexi fehérneműket (body,babydoll, combfix stb.) A képek érzékiek lennének, a kifinomult erotika jegyében, nem pedig r.bancos.


Szerintetek lehet belőle gondom a jövőre nézve, ha netán nyilvánossá válnának a képek?


100%-ban törekedem az igényességre! Profi fotóssal, profi stúdióban csináltatnám a képeket, visszafogott, ugyanakkor szexi fehérneműben. Tehát semmi intim testrész mutogatás nem lenne, csak szexi pózolás fehérneműben.



2018. dec. 28. 20:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Igen, lehet belőle gondod.
2018. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%

Gáz.

Mi lenne, ha nem tekintenéd magad ajándéknak?

2018. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Gondolom, hogy nemrég óta, hogy már azt feltételezed, hogy nyilvánosságra kerül. Na, így meg főleg nem adnék ilyen képet.
2018. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Baromira örülnék neki, főleg úgy, ahogyan leírtad, ízléses, visszafogott formában. Nem ismerem a barátodat, de ha én kapnék ilyet, akkor 100%-ig biztos lehetne benne, aki adja, hogy rajtam kívül senki nem fogja látni, akkor se, ha esetleg később szakítunk. Ha megbízol benne, illetve ismered őt annyira, hogy biztos vagy benne, hogy nem fog vele visszaélni, akkor hajrá!

Plusz: ha nem vagy meztelen a képeken akkor szerintem akkor se kell félned, ha esetleg rossz kezekbe kerülnek, hiszen nem lesz szégyenkezni valód, csak annyi fog belőled látszani, amennyi mondjuk a strandon is, fürdőruhában. Ráadásul rengeteg nő (és férfi!) ad ajándékba ilyen képeket, a mai világban ez már nem számít "erkölcstelenségnek", tehát zsarolásra vagy egyéb módon való kellemetlenkedésre nem is igazán alkalmas.

2018. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Vigyázni kell az ilyen képekel,ha rosszul sül el a kapcsolat,bármikor ellened fordíthatja.Pl,megszégyeníthet vele.
2018. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

#5

1. Ne magadból indulj ki.

2. Saját magát minősítené, ha visszaélne a képekkel.

3. Ha olyan a kapcsolat, hogy felmerül egyáltalán a lehetőség, hogy visszaéljen a képekkel, akkor nem az a kérdés, hogy adjon-e ilyen képeket ajándékba, hanem az, hogy minden rendben van-e a kapcsolattal, illetve a pasassal.

2018. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Másfél éve vagyunk együtt, teljesen megbízom benne! :)

A nyilvánosságra kerülést úgy értettem, ha egyszer szakításra kerülne sor, akkor az akkori barátnője megtalálja a képeket és rosszindulatból feltölti valahova. Vagy házi buli vmelyik haverja megtalálná...:D Biztos vagyok benne, hogy Ő sose élne vissza ezzel :)


az ajándékötlet onnan jött, hogy Ő egyszer megemlítette nekem, hogy szívesen nézegetne egy visszafogottan erotikus naptárat rólam :)

2018. dec. 28. 21:06
 8/21 A kérdező kommentje:

Én 100%ban elégedett vagyok magammal, imádok a testemben élni. Ha most felkerülnének róla ezek a képek az internetre nem zavarna. :) Mert csak annyi látszana belőlem mint egy bikiniben. :)


Amitől tartok: a munkahelyem. Hogy kirúghatnak-e ?!?!

Tehát csak munka szempontjából "félek"

2018. dec. 28. 21:09
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

#7

Ha megbízol benne, akkor abban is bízhatsz, hogy gondoskodni fog (a saját érdekében is) róla, hogy ne kerülhessen illetéktelen kezekbe. Felnőtt ember az ilyesmit meg tudja oldani.

Persze ha egy kicsit pszicho lesz a következő barátnője, vagy ha a haverjai ekkora fxxkalapok, akkor megtörténhet, amiktől tartasz. Az ilyesmit soha nem lehet kizárni, ha ennyire tartasz ettől, akkor inkább tartogasd ezt az ajándékot akkora, amikor már pár éve házasok vagytok, és még jobban kiismerted őt és a baráti körét is.

2018. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

#8

Ahonnan emiatt kirúghatnak, onnan jobb, ha most felállsz.

Persze kellemetlennek kellemetlen lehet, de én dolgoztam olyan helyen, ahol a csajok egymásra licitálva töltötek fel magukról bikinis, edzőtermes, rúdtáncos, egyéb hiányos öltözetben pózolós képeket a facebookra, és senkinek még csak említés szintjén se volt gondja vele (legalábbis hivatalosan, azért persze magunk között kitárgyaltuk, hogy ezt lehet, hogy nem feltétlenül kéne, de alapvetően magánügynek tekintettük).

Ha az én beosztottamról kerülnének ki ilyen képek (akarata ellenére), akkor én őt inkább áldozatnak tekinteném, és segítenék neki helyreállítani a méltóságát, mintsem hogy kirúgjam. De hát főnöke válogatja. :D

2018. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!