Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen gyorsan estetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyorsan estetek már szerelembe?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, amikor elég hamar (1 hónapon belül), de inkább később.
2019. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szerelembe esés nem megy gyorsan. Az a szexuális vonzalom, amire te gondolsz. Az igazi szerelem lassan alakul ki, ahogy megismered a partnered, és fokozatosan beleszeretsz a jellemvonásaiba. Az nem múlik az idővel, hanem mélyül. Csak manapság divat első randin beleugrani a másik ágyába, és az első éjszaka után azt mondani, hogy "szerelmes lettem", miközben nem is ismerik egymást, csak szexuálisan vonzódnak egymáshoz. Aztán x idő múlva meg közlik, hogy elmúlt a bizsergés, kiszerettem belőle...
2019. jan. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk érdekes a szitu. 11 év van köztünk, még kislány voltam, amikor megismertem a férjem, akkor egyikünk sem gondolt többre. Sokat beszélgettünk, egy társaságba jártunk, a közös hobbi miatt heti 1-2 alkalommal találkoztunk.


6 évvel később, 18 éves voltam, amikor kettőnknek kellett megszervezni egy programot, ekkor tengeteget beszéltünk eleinte erről, később úgymaradtunk és szinte bármiről, órákat, minden nap. Ez online történt. Kb 3 hét telt el, mikor mindketten elkezdtük érezni, hogy ez valami sokkal több annál, mint amit eddig gondoltunk, találkoztunk és gyakorlatilag az első tandin megbeszéltük, hogy hány gyereket szeretnénk, hol veszünk majd házat és hány háziállatunk lesz majd. Idén vagyunk 10 éve házasok, nem tudom, hogy az érzelmek lassú kialakulása miatt, vagy mert sokat teszünk érte mindketten, de szerelmesebb vagyok, mint az elején. 😊

2019. jan. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak van igaza.

Én pl. nem rég jöttem csak rá, hogy amit eddig szerelemnek hittem, az csak szexuális vonzalom volt, hiszen magát az embert nem is ismertem, csak beindult a kémiai reakció, ami miatt "megvakultam", nem láttam a hibáit, csak a jó tulajdonságait, és idealizáltam az illetőt. De az csak egy illúzió, amit kergettem. Tehát szerelmes még nem is voltam, hiszen kapcsolatom sem volt, de az biztos, hogy amíg nem ismered teljesen a másikat (beleértve a negatív tulajdonságit is), addig nem szerelemnek hívják, hanem fellángolásnak, amit a többnyire a szexuális vonzalom táplál.

2019. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Kijöttem a postáról és megláttam a bankautomatánál.

Ott állt előtte egy csóka, aki csak vigyorgott mint a

vadalma. Beszélgettek aztán a lány felém fordult és

mosolygott, de mint egy elmebeteg. De akkor már csak ketten léteztünk. A colos szőke csóka harsány kacaja hozott vissza a valóságba. Hát mégis vannak csodák.

2019. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!