Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne tulelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne tulelni a remenytelen viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés
Meg soha nem kapcsolatom. 3 eve 19 eves korom ota szerelmes vagyok egy ferfiba, egy eve van neki baratnoje. Neha azt erzem, hogy akkor tores van bennem, hogy meg akarok halni. 19 eves koromra fogytam le, azota sokan udvaroltak, de nem erzek semmit irantuk, az elso randit is alig elem tul. Vele annyira jo volt beszelgetni.

2019. jan. 3. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Van ez így, felejtsd el az illetőt, ne kutakodj utána, ne akarj róla hallani, koncentrálj az életedre, 22 éves vagy, a köv. pár évben nagyon sok minden el fog dőlni a köv. 20 évre, úgyhogy inkább az életed helyes mederbe terelésére fókuszálj.
2019. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajnos mindig kutakodtam utana :( ujra es ujra ateltem a fajdalmat
2019. jan. 3. 22:04
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez mazochizmus. Ne csináld, már eddig is rengeteg időd elment rá. Ráadásul ezek kellene, hogy legyenek a legszebb éveid. Honnan tudod, hogy nem létezik számodra elérhető közelségben más, akivel még nála is sokkal boldogabb lehetnél?
2019. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Hogy élted túl az elmúlt 3 évet?Ugyanígy kell továbbra is, csak azt a pasit verd ki a fejedből és keress olyat aki viszonozza az érzéseid.Idővel fogsz is találni ha hajlandó vagy kinyitni a szemed, meg a szíved.Sok szerencsét.
2019. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ugy eltem tul hogy elt a remeny, hogy hatha megkaphatom. Mindig jonnek olyanok, akik komolyan meg akarnak ismerni, de en nem erzek irantuk semmit. Mindenkiben ot keresem. Tobbszor elofordult mar, hogy beleeltem magam, hogy majd egy masik feledteti, de valamiert csak meg jobban ot akartam. Ugy ereztem olyankor beleorulok.
2019. jan. 3. 22:59
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Keress fel egy pszichológust.
2019. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De o is csak annyit tud mondani hogy masikat kell keresni
2019. jan. 3. 23:02
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen..., ha jó szakember, akkor máshonnan fogja megközelíteni a problémát, amit én is megtennék, de egy: én ezért nem kapok pénzt, kettő: nehézkes a kommunikáció.
2019. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Persze hiszen 19 eves koromig nem is ismerkedtem senkivel... rengeteg trauma ert
2019. jan. 3. 23:18
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"rengeteg trauma ert"


Már csak amiatt is érdemes lenne szakemberhez fordulnod, hogy ezeket feldolgozd, nem gondolod, hogy inkább ez lenne a legfontosabb?

2019. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!