Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy korkülönbség a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség a kapcsolatban. Minden szuper de van egy gondolat a fejemben. Más is gondolkozna így?

Figyelt kérdés
13 év korkülönbség van köztem és a párom között. Gyakran mondja, hogy fiatal korában milyen klassz férfi volt, most meg hogy megöregedett. 42 éves. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy előszöris még nem öreg, másodszor mennyovel jobb lehet azt hallani szerelmedtől, hogy igen, telnek az évek de olyan nő mellett öregedtem meg akit szeretek és aki viszont szeret. Nem pedig csak simán hogy megöregedtem. Remelem értitek. Minap elmondtam ezt neki és nagyon meglepődött, hogy ez engem bánt. Tényleg fura?
2019. jan. 5. 07:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Azon lepődött meg, hogy ő semmi bántót nem gondolt bele a mondandójába.

32/f

2019. jan. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Hát szerintem fölöslegesen sértődtél meg. A párod pánikól, öregszik. Vagy lehet pont azért mondta így, mert bánja hogy veled töltötte el az idejét, hogy a nők már nem néznek úgy rá mint régen.
2019. jan. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Az ő mondata és a tiéd, két teljesen más mondat. Számomra nem sok köze van a kettőnek egymáshoz.
2019. jan. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Rendben, elfogadom, csak rögtön ez jutott róla eszembe, hogy milyen kár, hogy nem vagyok régebb óta részese az életének.

Második hozzászólást nem értem. Még friss a kapcsolatunk, nem hiszem, hogy azt bánná, hogy mellettem öregszik, inkább örül neki, hogy együtt vagyunk. Szerintem ugyanolyan helyes, jóképű férfi mint 10 évvel ezelőtt, mikor először láttam , sőt még sármosabbá tették a ráncai.

2019. jan. 5. 07:36
 5/15 anonim ***** válasza:
De ha friss a kapcsolat, akkor hogy kellett volna melletted megöregednie? :D Nem is voltal az elete resze ezek szerint azokban a szakaszokban, amikor o valoszinuleg eloszor elkezdte ezt erezni.
2019. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem értesz. Nem lebasztam hogy miért nem volt mellettem. Hanem van bennem egy ilyen érzés, hogy mennyivel klasszabb lehet annak a férfinak, aki azt mondhatja, hogy igen megöregedtem egy szupi nő oldalán, aki mellett minden célom és vágyam elérhettem és támogattuk egymást egész életünkben.


Nem azt mondtam hogy ez én lennék. Hanem hogy az milyen idilli és klassz lehet. És én még elmondhatom ezt mellette ha minden jól halad, de ő már most öregnek tartja magát, ergo én már kicsúsztam ebből a körből.

2019. jan. 5. 08:01
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem azt mondtam, hogy lecseszted :D. Hanem hogy a valaszodbol kifolyolag, szerintem pl. o sem ertette, hogy mire gondolsz. A kerdesben ugy irtad picit, mintha magadra celoznal, aztan kiderül, hogy megsem, es amugy tök masra is gondolsz. Nokent nem igazan ertem ezt a kicsit kitekert gondolatmenetet, o pasikent meg kizartnak tartom, hogy atjojjon neki :D.

Ez a korkulonbseges kapcsolatok velejaroja, az egyik fel sosem fog a masikkak megoregedni. Ezen nincs mit bankodni, ilyen parral ez van.

2019. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) nehéz volt megfogalmaznom, igazad van, nem jön át mit is akartam mondani :) igazából azt sem tudom megmondani miért jut ilyen egyáltalán az eszembe, hiszen tudtam ezt mikor összejöttünk, nem kéne most érdekességnek lennie számomra. Csak akkor még legyintettem rá, mikor leöregezte magát. Az utóbbi időben kezdett el ez a butaság foglalkoztatnj
2019. jan. 5. 08:11
 9/15 anonim ***** válasza:
De miért ennyivel idősebbel? A 30 éves pénisz nem jó a likadnak?
2019. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 42 éves most, fog még tovább is öregedni, nem is kicsit. Ha vele maradsz, az melletted történik meg. Probléma megoldva. (Bár, az nem lesz olyan idilli.)
2019. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!