Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit gondolnátok egy olyan férfiról, aki évekig csak távolról nézne titeket?

jan. 6. 21:16  Privát üzenet  

A válaszok

Ha tetszene, akkor par het utan ugyis csinaltam volna valamit, ha mar o nem kepes.

Ha nem tetszene, akkor meg mindegy.

24L

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 6. 21:18 Privát üzenet
És tudnám hogy figyel?Attól függ.Vagy azt venném le az arcáról,hogy félénk,vagy azt hogy egy beteg állat.Nekem volt ilyen esetem,és bár a srác elég irritáló külsejů is volt a frász kerülgetett,volt egy idő mikor már haza menni se mertem.Ott lakott a társasházban.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 6. 21:19 Privát üzenet
Engem figyelgetett egy férfi fél évig (nem tudtam róla), később összejöttünk, mondjuk ő bátortalanság miatt nem lépett sokáig.

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 6. 21:24 Privát üzenet
Hogy egy gyava senki. Es hogy nagyon para ha belegondolok.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jan. 6. 21:31 Privát üzenet
Semmit. Nem szoktam az ilyet észre venni ki bámul meg am sem érdekelne

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 6. 23:54 Privát üzenet
Mégis mi a "para" ebben? Az, hogy nincs önbizalma, vagy az, hogy ettől egyből pszichopata tömeggyilkos lesz?

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 7. 07:46 Privát üzenet
Azt mondanám: "Bámul mint borjú az újkapura"

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jan. 7. 17:50 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mire gondolnatok lanyok/nok az alabbi ferfirol?
Mit gondolnátok arról a férfiról aki azt hangoztatja, hogy a horrorfilmeket szereti?
Mit gondolnátok egy olyan férfiról akinek egy Facebook képén olyan maszk van a fején, amit bankrablásnál használnak? Érdemes ilyennel ismerkedni?
Mit gondolnátok egy ilyen férfiról?
Ti mit gondolnátok arról a 40 éves férfiról, aki folyamatosan egy 18 éves csajra nyomul?
Mit gondolnátok arról a férfiról, aki elhagyja pár hónapos gyermekét és párját egy új szerelem miatt?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!