Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak neki? Hogy dolgozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Hogy dolgozzam ezt fel? Mitévő legyek? Egyáltalán mondjam el neki? Menjek el vele leülni beszélni?

Figyelt kérdés

Tegnap este, egy 8 hónapja tartó szeretői viszony után, bejelentette megismerkedett valakivel. Érzelem mentes, szex kapcsolatban állapodtunk meg, időnkénti közös idő töltéssel kiegészítve. Mindketten ezt akartuk.

Azonban, néhány hete, hónapja, egyre közelebb kerültünk egymáshoz, igyekezett a kedvemben járni, örömöt okozni, több időt tölteni velem, és ezért nem csak láttam, de éreztem is, hogy közelebb kerültünk egymáshoz. Most viszont közölte ezt, és nekem fogalmam sincs, hogy mitévő legyek, szörnyen bánt, egész nap sírni tudnék, mint egy pici gyermek, mert iszonyú ürességet-fájdalmat érzek. A köztünk lévő korkülönbségből fakadóan, nem is terveznénk hosszútávú-tartós kapcsolatot, de az érzelmeim, a szándékos “elzárkózásom” ellenére is kialakultak, és erre csak most jöttem rá igazán, akkor amikor elveszíthetem őt.

Azt kérte találkozzunk, hogy megbeszélhessük, de nem vagyok rá elég erős. Ha bevallanám az érzéseim, ő ellökne, ezt biztosan tudom ! Annyira rossz, az előző kapcsolatom miatt iszonyú sokat szenvedtem.

És most megint ugyanabba csöppentem, a saját hibámból. Nem akarom elveszíteni ez az egy amit biztosra tudok !

Szeretem, és iszonyú üres űrt érzek az egész testemben.


MEGKÉREK MINDENKIT, AKI NEM TOLERÁLJA AZ ILYESMIT, KÉREM NE ÍRJON SEMMIT, MOST NEM VAGYOK ERŐS, A KRITIKAKHOZ MEG AZTÁN VÉGKÉPP NEM.,



2019. jan. 8. 13:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Beszélj vele, hogy te már komoly érzelmeket táplálsz iránta.
2019. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

itt igazából te vagy a hibás, te estél a saját csapdádba

tehát ezt magadban kell rendezned, annyit tanácsolok még, hogy őt nehogy magaddal rántsd, ha megzuhansz

hisz ez egy előre megbeszélt dolog volt és ne is akarj neki lelkiismeret furdalást okozni

2019. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Kettes. Ez az amit a legkevésbé sem akarok.

Ha most lesz majd boldog, a megismert hölgy mellett, akkor én annak örülök, de mivel szeretem őt, fáj is egyben és ezt nem tudom érdemes lenne e elmondanom neki.

2019. jan. 8. 13:55
 4/24 anonim ***** válasza:
35%
Leírom szerintem mi van. Valószínű ő eljutott arra a pontra, hogy nem akar szimpla szerető lenni. Pebróbàlkozott nàlad, hogyha kicsit több érzelem vcan, mi mlesz....de rájött, hogy ő mindig 2. Lesz, as pasid úgyse hagyod el. Most talált valakit, aki nem szeretői kapcsolatot akar vele. Ennyi történt.
2019. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

Olyan közel nem kerültetek egymáshoz,mint ahogy írtad,legalábbis részéről nem.

Én elmondanám neki,hogy többet érzek,már csak azért is mert az érzelmeidet nem kell szégyelned.Így.is úgyis ellökött,hiszen megismerkedett valakivel....Másrészt legalább tudja mièrt nem akarsz vele talákozni.Így Téged tiszteletben tartva békén hagy,és úgy el tudod felejteni.

2019. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és szerintem nem kell vele semmit mergbeszélni, csak engedd el .(és keress màst, ha szex kell).
2019. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem mond el. Különben mindig ott lesz a mi lett volna ha. Jobb ha elmondod és elutasìt, mintha ezentúl azon őrlődnél hogy nem mondtad el. Ha visszautasìt elfogadod és továbblépsz. És kitudja, talán a kezdeti megálapodásotok miatt nem akarta csak komolyabb ösvényre vinni.
2019. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Talán így a legjobb, ha túl sok köztetek a korkülönbség.

Örök szabály, hogy szeretőből kell 2-3, hogy lehetőleg ne alakuljon ki kötődés. És a 8 hónap is elég hosszú volt, hamarabb kellett volna kilépni.

2019. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az elején tisztázva volt. Az, hogy neki ehhez volt kedve ebben a viszonyban, hogy ő ilyen arcát mutassa és te készpénznek vetted, az a te problémád. Ez van. Csak szex volt, de attól még lehet mellé szerepet játszani, valaki ezt igényli.
2019. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk kezdetén léptünk ki az előzőekből.

Egyikünknek sem volt eddig más, tartós viszonya, tudomásom szerint.

Szégyellném magam, ha elmondanám neki mit érzek. Tudom hogy hogy fogadná.

2019. jan. 8. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!