Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mennyire jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire jellemző, hogy ha kiderül egy lányról, hogy szerelmes belétek, de ti nem, továbbra is ugyanúgy megmaradjon a jó baráti viszony?

Figyelt kérdés
Soha nem volt közöttünk több barátságnál, de én elkezdtem beleszeretni, amiről tud. Nagyon jóban vagyunk, de az érzés nem kölcsönös, ennek ellenére nem hidegült el tőlem, nem akarja megszakítani a kapcsolatot, marad minden úgy, ahogy volt. Ilyet még nem tapasztaltam eddig, sem a saját életemben, sem a környezetemben.
2019. jan. 8. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
egy darabig marad, aztán megy.
2019. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor lesz csaja akkor fog igazán zavarni téged a szitu.
2019. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akik szerelmet vallottak, azokkal szépen lassan mindig megszakadt a kapcsolatom, mert én nem akartam többet, a lány meg mindig reménykedett volna.
2019. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt majd az idő eldönti, hogy marad-e így, az esélyt megadta. Ha el tudod fogadni, hogy így van veled, akkor megmarad. Ha később bekattansz, lőttek a barátságnak is.
2019. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez addig tartható, amíg nem lesz barátnője. Utána nagyon nehezen fogod viselni a tudatot. Szerintem minimalizáljátok a találkozást, amíg el nem múlnak részedről az érzelmek.
2019. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 moozygoo ***** válasza:
53%

Velem még nem esett meg ilyen, ezért csak a fantáziámmal tudok válaszolni. Ha tetszene a lány megpróbálnék vele 1-2 randit, aztán kiderülne hogyan tovább.

Voltam viszont már olyan esetben hogy beleszerettem valakibe aki nem vonzódott hozzám, és elég rossz időszak volt, ezért nem akarnám hogy vele is megtörténjen és szenvedjen (főleg ha addig jó barátok voltunk), és egy kicsit lejjebb vennék a barátságból, hogy elmúljanak az érzései irántam.

2019. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!